Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] ARCURI SPORT RENAULT MEGANE 2 SEDAN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
olympiu01
CUMPAR ARCURI SPORT MEGANE 2 SEDAN .NOI SUNT 50 EURO, CEVA PANA IN 200 LEI .MERSI FRUMOS
gotty
si cam ce arcuri ai gasit tu,noi,la 50 euro?
olympiu01
http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tuning...chparam=fkrn022

reducere de la 84 euro ,la 33 euro . 50 euro in total cu transport .azi am sunat in germania la nr lor :007971913275180,dureaza 4 zile lucratoare .dar ma interesa ceva acum si rapid .fara sa mai astept o saptamana .sper ca am putut sa ti fiu de folos biggrin.gif
gotty
mda,my bad!eu spun ca mai jos de banii astia nu vei gasi nici sh...
olympiu01
anyway ,a meritat sa incerc sa caut .mersi smile.gif
j.d
Niste arcuri care costa 33 Euro ar trebui puse in mina de la pix nu pe masina. FK este un brand extrem de low cost, iar alea nu sunt nici macar FK. Eu personal nu mi-as pune masina sa stea pe 33 Euro. Sunt sigur ca si fabrica Renault plateste mai mult pentru arcurile stock.
Tin minte ca prima data am avut arcuri Eibach care au costat aproximativ 900 RON si erau la fel de "spiralate", deci diferenta trebuie sa fie undeva si nu numai din numele brandului. Ia-o strict ca pe o parere personala. smile.gif Toate bune! (vei avea nevoie de incurajarea asta)
olympiu01
corect .ai dreptate ..nu m-am gandit la chestia asta legata de calitate ...
CHYBRYT
olympiu01 daca te hotarasti sa-ti comanzi de la fk sa ma anunti si pe mine fiindca vreau si eu o pereche pentru megane sedane 2.2 din 2007. multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.