Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pot sa vopsesc senzorii in culoarea masinii?
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia Logan > Imbunatatiri - Dacia Logan
geotigaita
sall baieti am si eu o itrebare. mi-am moantat pe masina mea niste senzori de mansalier si sunt de culoare neagra si as vrea sa ii vopsesc in culoarea masinii si nu stiu daca dupa ce ii vopsesc vor mai face servici dry.gif . multam
tribunul
Iti spun sigur ca daca-i vopsesti n-o sa se mai poata duce dupa sifoane, in rest o sa faca servici multe.
bobo77
Rezulta raspuns final DA.
geotigaita
ok ms bobo credeam ca fac vreo prostie smile.gif
danimarconi
Se pare ca depinde de senzorii de parcare pe care ii ai. Sunt unii care suporta un singur strat de vopsea. Altii deloc fiindca poate influenta raza de actiune si functionalitatea senzorului.
geotigaita
Iti spun sigur ca daca-i vopsesti n-o sa se mai poata duce dupa sifoane, in rest o sa faca servici multe. mda ms esti un "domn" mad.gif
bobo77
N-au ma nici pe dracu nu mai speriati omul, eu unul nu am auzit la cineva sa apara probleme dupa ce au fost vopsiti.
geotigaita
QUOTE(tribunul @ 2 Jun 2012, 19:18)
Iti spun sigur ca daca-i vopsesti n-o sa se mai poata duce dupa sifoane, in rest o sa faca servici multe.
*


eu am pus o intrebare cine vrea raspunde cine nu, NU. Daca vrei sa ne luam la mistouri ne luam down.gif

4 Jun 2012, 12:04:
QUOTE(bobo77 @ 3 Jun 2012, 22:09)
N-au ma nici pe dracu nu mai speriati omul, eu unul nu am auzit la cineva sa apara probleme dupa ce au fost vopsiti.
*


multumesc respekt.gif frumos
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.