Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR], cumpar bara de rs
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
georgebix
cumpar bara de megane rs si de fata si de spate
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
marius20689
UITE aici poate te ajuta !http://www.pieseauto.ro/bara-fata/renault/megane/bara-fata-renault-megane-rs-f1-484945192.html
georgebix
nu o mai are
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
r4zzw4n
Daca gasesti 2 buc, cumpar si eu una ! biggrin.gif
mike12
Vand bara de megane 2.1 RS originala cu grile , la pachet cu teava din finala si cele 2 tipsuri originale, nu este lovita zgariata. Pret 900 Ron . 0768702796
georgebix
mike12 ai pm
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
yuly_megan
salut george ai cumparat bara spate de la mike12 ? si vezi ca e o bara rs fata pe okazii la 800 ron
georgebix
nu,nu am cumparat bara de la mike12 ca mi se pare cam scumpa si prima oara o vreau pe aia din fata ca mai necesita si schimbatul farurilor,aia de pe ocazii e pusa de mult si nu raspunde nimeni la mesaje.
georgebix
up
CHYBRYT
vezi ca a aparut una pe http://www.okazii.ro/caroserie/bara-fata/b...e-rs-a116642593 wink.gif
aleksanders
hahahaha - numai ca e de clio biggrin.gif
gotty
si ce,n are ciocan acasa? laugh.gif
costin.sandu8
@georgebix

Scuze pentru interventie dar, daca iti montezi kit-ul de RS, ar trebui sa modifici ( adaugi) prinderile scutului motor.
Datorita decuparii pronuntate, fluxul de aer ce patrunde in compartimenul motor este semnificativ mai mare decat la varianta standard. A patit cineva, ca la 200+ km/h sa se uite in oglinda si sa-si vada scutul zburand.
speedman
1.4 16v mai greu la 200 km/h... poate sa isi monteze fara probleme
georgebix
up
costin.sandu8
Nu ma uitasem la motorizare. Scuze pentru deranj.
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
georgebix
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.