Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Laguna II PH2 2.0 16V benzina
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Steve From Oradea
De vanzare Renault Laguna II PH2 din 2005 2.0 16V benzina 135CP, aproximativ 290.000 km, cumparata de nou din Romania, un singur proprietar(firma). Masina se afla in Oradea.
Dotari: ESP, climatronic bi-zona, inchidere centralizata, geamuri electrice(4),alarma, scaune semi-piele, volan piele sport, CD player(changer - 6CD) CABASSE AUDITORIUM TRONIC+amplificator in torpedou, frana de mana electronica. Fara evenimente.
PRET:3099 EURO!

<span class='edit'>14 Jun 2012, 08:41:</span>
bogdan.stavar
3099 euro ?
mihaiszabo
3099 euro ??
Escape
ohmy.gif 3099 euro ???
Steve From Oradea
3099 EURO PRET FIX!
Masina are nevoie de o baterie si a expirat asigurarea.
Se ofera factura cu TVA!
alinushy
adica 3099€ TVA inclus???
Steve From Oradea
Da, deci se plateste 3099 EURO in mana si se primeste o factura in RON , mai exact 1404,40 RON+TVA! (una mie patru sute patru ron si patruzeci de bani + TVA)
bogdan.stavar
un pret foarte bun dar suspect. Mai bine ai spune ce are masina de se vinde la pretul asta pentru ca stii si tu bine preturile. De exemplu....de ce sunt ceasurile de bord de laguna 2 faza 1 pe ea.................. wub.gif
Steve From Oradea
Da, exact acum am reusit sa vorbesc cu colegul de la firma care a folosit masina 90% de cand a fost cumparata.
Masina nu a fost lovita, ceasul sa defectat si a fost schimbat, dar nu au gasit de benzina, doar de diesel. Acest ceas indica 166.800 km
Real masina are aproximativ 290.000 km si a inceput sa consuma ceva ulei.
Asta e adevarul, nu e masina mea si nu am nici un interes sa ma bat joc de cineva. Defapt firma a luat in considerare aceste probleme, si de aici pretul "mic". Daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie!
Steve From Oradea
UP!
Steve From Oradea
UP!
shaolin
Stii cumva ce consum are ? Dar real ....
Steve From Oradea
Masina circula 80% intre Oradea-Debretin(Ungaria).
Ultimele 2 luni insa a circulat doar in oras, acum indica un consum de 9.8.
Steve From Oradea
Vandut!
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.