Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Set motor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aditza579
Vand set motor 1300, Prems, nou-nout, fabricat pe vremea comunismului. Contine pistoane, bolturi si camasi. Produs ambalat in hartia originala, conservat. Vreau sa scap de el, pentru ca nu-mi mai trebuie.

Pretul este mic, 200 de lei usor negociabil. Ma gasiti la adresa: iron231@yahoo.com sau la telefon. 0722.751.535.
liviu05
O mica corectura, daca imi permiti: PREMS-ul este de dupa "epoca de aur", in concluzie, nu poate sa fie de pe acea vreme DACA e de PREMS
aditza579
Okei, nu stiu asta. Mosulica de la care l-am luat mi-a zis ca l-a procurat prin '86-87-88. Dar sigur pe vremea raposatului. Si cand l-am desfacut pe piston, in capul lui scria REMS si un "P" in fata foarte prost stantat si asta mi-a dat de inteles ca e PREMS. Ai sa-i fac niste poze si revin. Poate revii si tu cu o clarificare, ca sa stie eventualii doritori.
maho
QUOTE(aditza579 @ 17 Jun 2012, 12:24)
l-a procurat prin '86-87-88. Dar sigur pe vremea raposatului.
*


Daca anii sunt aia, sigur n-are cum sa fie Prems. Asta a fost infiintata dupa '90 (cred ca in jurul lui '95 chiar), de cativa fosti directori de la "Autocamioane Bv".
aditza579
160 de lei nenegociabil. Am fost prea ocupat sa fac poze. Maine promit sa vin cu ele.
aditza579
Nu vrea nimeni? Negociabil, produs nou.
aditza579
Sus.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.