Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez Renault Megane Coupe `99
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
buty_76
Vand destul de avantajos piesele mai importante din dezmembrarea unui Megane Cabriolet model RSI 16/ motorizare 1.6-16V
Culoare Negru-perlat cu cod vopsea NV676
Fabr.luna 03 an 1999 produs de Karmann
Typ motor K4Mxxx - 170.000 km

Masina a fost avariata pe partea stanga si cupola dupa cum se poate vedea din poze. Zilele trecute am desfacut-o iar dintre partile importante care se pot "recupera" as aminti:
- motor complet+cutie viteza,
- punte spate,
- instalatie hidraulica decapotare,
- set incuietori + computer + cheie
- planetare, telescoape, etc
- ventilator radiator Valeo,
- far dreapta + stop dreapta,
- portiere intregi cu toate sistemele functionale pe ele (fara oglinzi),
- bancheta spate piele + o gramada de plastice sau "nimicuri trebuincioase".
- Set jante originale Renault pe 15" cu cauciucuri 185/60/15 Continental, neatinse la impact

Atasez 2 poze ptr o idee generala... iar restul de poze cu piesele individual.... la cerere prin intermediul e-mail-ului. Preturile le stabilim de comun acord....
Masina se afla in Piatra-Neamt iar ptr repere mici exista posibilitatea de predare personala pe directia: P.Neamt - Iasi sau P.Neamt - Bucuresti si P.Neamt - Galati - Constanta.

user posted image
user posted image

Modalitate de contact: telefonic sau prin e-mail (deoarece nu am posibilitatea de a accesa PM-ul)
Tel: 0752504859
e-mail: buty_76@yahoo.co.uk
Nu raspund in topic dar voi trimite poze si preturi la piese, la adresele postate in topic.
Va multumesc

1 Jul 2012, 13:30:
Rog un moderator sau un Admin sa inlocuiasca cele 2 poze din prima postare cu acestea, deoarece nu gasesc posibilitatea editarii si acum am vazut formatul lor.... precumsi stergerea acestei postari, va multumesc.

user posted image
user posted image

1 Jul 2012, 13:35:
user posted image
user posted image

1 Jul 2012, 13:38:
se pare ca gafez din ce in ce mai mult iar netul imi joaca feste: rog un moderator sa faca o "curatenie" in topic..... iar cea de a2a poza.... sa speram ca este cea corecta:
user posted image
espacern
QUOTE(buty_76 @ 1 Jul 2012, 14:21)
Preturile le stabilim de comun acord....


Posteaza ceva preturi.
Obligatoriu conform regulamentului...

@+
buty_76
@Marius75: din pacate nu pot raspunde la PM. Asa cum am precizat in primul post contactul este telefonic sau e-mail.
Avand in vedere ca am dreptul la un "up" voi raspunde aici, si ptr colegul Espace wink.gif

Toba esapament - (remus) vanduta
capac motor - din pacate motorul se vinde complet echipat+cutie viteza (pret 400€)
radiatoare? cel de racire stiu ca este fisurat in partea de jos dar cu ventilator intact Valeo. cel de sub bord.... sincer nu i-am dat atentie si nu ai stiu starea. Lasa o adresa de e-mail in Pm si iti voi trimite poze si pret, multumesc.

Preturi:

motor complet fara pompa servo + cutie viteze - 400€
set jante + cauciucuri 185/60/15 (uzura 25% estimez) - 200€

Ps: rog un moderator sau un admin sa "retuseze" primul post si sa elimine pozele in format mare + cele in surplus, multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.