Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante originale Nervasport 17 inches
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Wowtz
Renault megane,laguna, jante nervasport in stare foarte buna cu anvelope de vara 205/50 r17 cu prindere 4x100. stare foarte buna, nu au fost sudate, vopsite. pret 330 euro negociabil. Mai multe detalii la numarul de tel. 0762.198.466
Multumesc!
Wowtz
UP
Wowtz
UP

21 Jul 2012, 12:39:
pretul scade, la 320 euro negociabil!
soare_body
Salut, mai multe detalii despre locatia unde se pot vedea si despre anvelope (dot + profil + defecte)?

Numai bine!
Wowtz
Salut, imi cer scuze pentru intarzierea raspunsului. Cauciucurile de pe jante au uzura, nu stiu cat sa apreciez, in schimb atasez poze cu acestea. Modelul de cauciuc este Michelin radial XSE , 205/50 R17 - 93 V. sunt cauciucuri de vara. Jantele nu prezinta lovituri, nu sunt sudate, vopsite sau orice alt ceva. Sunt din Craiova.

23 Jul 2012, 18:56:
UP
Wowtz
UP
soare_body
Ma interesa in principiu anul de fabricatie al anvelopelor. Drum prin Bucuresti presupun ca nu ai, nu?

Salut!
Wowtz
Le-am cumparat anul trecut, dar nu am facut mai mult de 6000 de km. Drum spre bucuresti s-ar putea sa am la inceputul lunii august.

25 Jul 2012, 19:53:
UP
soare_body
Le-ai cumparat anul trecut de noi? Pai daca imi lasi pe pm un numar de telefon si daca ai drum prin bucuresti si nu e un chin sa le iei dupa tine atunci ar fi bine.

Salut!
Wowtz
Cauciucurile le-am luat de la un prieten care aduce din germania in stare foarte buna. Poti sa`mi lasi nr de telefon ca sa te pot contacta cand am drum spre buc.
Numai bine!

26 Jul 2012, 19:12:
UP
M i h a i
intreb pentru un amic care nu are cont

1.cat costa numai jantele,sunt in stare buna toate 4?
Gumele sunt in martorii de uzura cu cel putin 70.000 km, dot cred ca 2007...nu este interesat de ele. (este nesemnificativ ca ai facut tu numai 100km ori 6000 km daca le-ai luat cu foarte multi km)
yuly_megan
buna pret doar pt jante ?? iar anvelopele au profil cam 4-4,5 mm si dupa cum se vad par cam imbatranite dc si eu zic pas .
Wowtz
Nu sunt un bun cunoscator in ceea ce priveste urzura anvelopelor, daca dvs imi spuneti ca au 70 de mii de km, atunci asa o fi, cert este ca eu nu am nicio problema cu ele, jantele se vand cu tot cu cauciucuri. Pretul este negociabil. Multumesc !

27 Jul 2012, 14:28:
@Mihai
Da, jantele sunt in stare buna, asa cum am specificat la inceputul topicului.
Multumesc!

27 Jul 2012, 19:48:
UP
Wowtz
up
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
up
speedman
Vezi ca mai sunt pe aici jante ca ale tale (set de 5) cu anvelope ok pe la acelasi pret...
bafta
Wowtz
@speedman ar trebui sa le dau gratis smile.gif)). Eu nu am cautat sa vad cam cat ar costa niste jante de aliaj, eu vreau sa le vand ca nu le folosesc. Anvelope se pot gasi si SH, deci nu vad care ar fi problema... eu am specificat destul de clar, pretul este negociabil.


5 Aug 2012, 19:20:
UP
Wowtz
UP
Wowtz
Pret 290 euro neg
UP
Wowtz
up
Wowtz
280 euro pret nou
UP
Wowtz
up
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
UP
Wowtz
up
Wowtz
UP
Wowtz
up

10 Sep 2012, 15:06:
up

10 Sep 2012, 23:38:
UP
Wowtz
up
Wowtz
UP
Wowtz
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.