Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius1978
Vand dacia 1300, an de fabricatie 1973, stare impecabila, vopsea originala, tinuta in garaj, unic propietar pe carte, acte la zi (I.T.P.-2014, asigurare-2013, rovigneta-2013, identificare efectuata azi-valabila 60 zile), se ofera certificat fiscal fara probleme. Pret 1.600 euro. Telefon 0726 891 762- Marius. Masina se afla intre Tirgoviste-Ploiesti in com. I.L.Caragiale jud Dambovita. Voi reveni cu poze.
Albert Einstein
Faina masina, ajung prin zona saptamana viitoare, poate trec sa o vad, cine stie cum ma indragostesc... wub.gif
marius1978
Te astept, stii pe unde stau.
cornete
Frumoasa masina!Spor la vanzare!Face toti banii.
marius1978
Multumesc.
Dragos BN-LIA10
Salut,

Cum stai cu timpul pe luni? Ajunge daca te contactez telefonic cu vreo 100-150 km inainte de a ajunge in I.L.Caragiale? ...nu de alta dar merg spre Bucuresti si as da o fuga sa-mi alint ochisorii.... rolleyes.gif
marius1978
Dragos, ti-am trimis PM.
Dragos BN-LIA10
Merci,

Ramane cum am vorbit.
marius1978
Anunt valabil inca, ultimul pret este de 1.500 euro.
danut 69-71
Wow ce frumoasa-i, aplauze.gif in sfarsit mai vad si eu o Dacia 1300 Bleo-68 la vopsea originala.
Daca nu aveam acesta culoare, era la Suceava cu siguranta. coolspeak.gif imbratisare.gif
marius1978
Multumesc, asa e, este cam rara culoarea asta.
marius1978
Anuntul mai este valabil pana saptamana viitoare pe data de13 aug., dupa aceasta data, o trec pe numele meu si nu o mai vand.
danut 69-71
Cred ca ar fi cazul sa-ti opresti si tu o masina buna si reprezentativa.
marius1978
Da, ai dreptate, cred ca pana la urma asa voi face.
marius1978
Anunt valabil inca.
marius1978
Se poate inchide, multumesc.
razvan_89
foarte frumoasa masina wub.gif
marius1978
Mersi, s-a vandut ieri, a plecat la Brasov.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.