Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Dauphine Gordini
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tavi_dacia1100
A intervenit ceva si sunt nevoit sa VAND URGENT MASINA!

DETALII: este fabricata in 1967, daca bine retin are ~ 160.000 de km, motorul este refacut, la fel si interiorul, tabla este perfecta, are CIV(in acte este alba, original Blanc 377), dar este radiata din circulatie, impozitul este la zi.
Masina este desfacuta, adica totul din compartimentul motor, interior si portbagaj este dat jos, la fel si barele, geamurile, emblemele si ornamnetele. Mai trebuie date jos parbrizele, clantele si bordul(este pe jumatate desfacut), iar apoi curatata/slefuita bine, data cu pasivator, grunduita, chituita si vopsita(izolatia de dedesubt este foarte buna, deci poate sa ramana asa, eventual spalata si suflata ulei/ceara), iar piesele spalate si lustruite si puse la loc si va fi o masina impecabila, care sigur va atrage privirile in trafic, deoarece deja este foarte rara(multi habar nu au ce masina e, dar le palce foarte mult cum arata).

PRET: 820 de Euro(sau 3.800 de Lei), negociabil.

Tel.: 0749 993 896, sau pe YM/Mail: tavi_dacia1100 @ yahoo . com

In rest nu stiu ce sa mai zic... Astept cat mai repede intrebari si oferte! Poze de dinainte sa ma apuc de desfacut la ea(in vederea reconditionarii): RDG_

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
madkat
incarca pozele pe altceva, imageshack de exemplu - sau incarca-le pe forum.

99poze asta al tau da probleme cu unii antivirusi.
tavi_dacia1100
Am nevoie urgenta de bani, deci pana Luni(inclusiv) pretul este de 2500 de Lei(550 Euro), iar in caz ca nu se da pana Marti, pretul revine iarasi la 800 de Euro.
Dragos BN-LIA10
da 1300-le nu-l dai???
tavi_dacia1100
QUOTE(Dragos BN-LIA10 @ 4 Aug 2012, 11:28)
da 1300-le nu-l dai???
*


Ba da! E din '70, printre primele(seria 1528), acte la zi, stare perfecta de functionare. Pret 1600 de Euro.
tavi_dacia1100
Intr-un fel, am rezolvat problema, dar nu mai am bani sa termin si Dauphine-ul, deci tot trebuie sa-l dau si mi-e mila de el sa-l dau la Rabla, ca ar fi mare pacat. Ultimul pret, cu toate ca ies in pierdere, este de 2.000 de Lei, fix!
P-A-C-O
unde poate fi vazuta masina?
tavi_dacia1100
In cart. Marasti, Cluj-Napoca. Ma sunati si va explic... 0749 993 896 - Tavi.
pishky
superba masina, sper sa ajunga la un pasionat.


free up
tavi_dacia1100
UP! 1700 de lei mai urgent ca niciodata! Ies in pierdere si asta este, dar macar imi rezolv problemele si masina ajunge la un pasionat care o poate face ca lumea.
tavi_dacia1100
UP!
tavi_dacia1100
Valabil...
tavi_dacia1100
Masina s-a vandut, se poate inchide topicul!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.