Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]renult laguna 2 1.9 dci 2002
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdanvoinik81
2500 euro negociabil,laguna 1.9 dci 107 cp,fab 2002,196.000 km,ac manual,abs,esp,geamuri si oglinzi electrice,jante aliaj,folie autorizata rar,inmatriculata in 2006.Masina este condusa zi de zi de sotie insa are cateva problemute specifice lagunelor pt detalii 0749356447
danyhhh
Poze ?
petruseldan
pune si tu niste poze
bogdanvoinik81
maine am sa pun niste poze am un terorist de doi ani care nu ma lasa sa respir biggrin.gif

7 Aug 2012, 21:45:
am uitat sa specific fac schimb cu megane 99-2000 benzina
nova_invicta
poze?
soryn_soryn
poze ?si despre ce probleme este vorba?laguna 1 nu te intereseaza la schimb?
bogdan_nr2000
Salut de unde esti? te intereseaza un schimb cu un 2006 din 2001 pune si tu poze ms
bogdanvoinik81
sunt interesat de schimburi cu masini pe benzina pentru multe alte povesti despre masina va stau la dispozitie la 0749356447.Imi pare rau dar de 2 zile ma chinui sa pun poze pe forum dar nu merge daca sunteti interesati imi dati adresa de mail si va pun la dispozitie poze cu masina din toate pozitiile
bogdanvoinik81
chiar nu este nimeni interesat pretul este 2400 euro neg daca vreti poze lasati-mi mailul vostru si va trimit poze ca pe forum nu stiu sa la pun
soryn_soryn
chiar eram interesat ,dar dupa ce am asteptat un raspuns in legatura cu problemele si poze cu interiorul aproximativ 2 saptamani mi-a disparut interesul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.