Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LOGAN 1.6 MPI
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
sobolan
In dorinta de a-mi reinnoi "rabla" din dotare,incerc si eu marea cu dejtu biggrin.gif si vand sau schimb:

Logan 1600mpi 8v-89cp 2006 Laureatte aprox 90000km reali,verificabili in reteaua RENAULT-DACIA,Carte service,AL DOILEA PROPRIETAR PE CARTE SUNT EU !

DOTARI STANDARD : 2xairbag,AC,SERVO full,GEAMURI EL FATA,Oglinzi el,CALCULATOR BORD+CI ,Jante aliaj model SINAIA,Scaun sofer cu reglaj lombar,Bancheta spate cu 3 tetiere,proiectoare ,cotiera,etc.

Ce i-am mai adaugat eu :
Alarma,MP3 ALPINE,boxe CLARION,Butoane impuls geamuri electrice,plafoniera cu 3 pozitii,suport ochelari RENAULT OEM,geamuri ionizate spate,senzori uzura placute,blana capota,blana pe acel "perete de foc",doua scuturi pe dedesubt la tevile de benzina luate de la variantele mai noi DCI,vreo 2-3 functii activate prin UCH,deschidere electrica portbagaj,cui remorcare autorizat+priza(e pus pentru protectie,n-am tractat nimic cu ea) !

Ca stare tehnica :
Recent i-am schimbat o planetara,un pivot(mult m-a necajit nenorocitul),capetele de bara,bielete antiruliu,flanse amortizor+rulmenti sarcina,kit distributie si cureaua de acc schimbate recent,ulei+filtre acum o luna(castrol magnatec c3),saboti frana noi.Anvelopele-s aproape noi Michelin ENERGY SAVER 4 buc.
Recent ceruita prin lonjeroane/cavitati metalice si antifonata suplimentar pe la pasaje !

OBS: Prezinta mici zgarieturi pe alocuri(nu e masina noua),arata bine,nu bate nimic la ea,accept test in orice service,interiorul arata destul de bine(fara rupturi sau pete)masina de garaj !!!

Pret 3500e usor discutabil ,dau fiscal oricand fara probleme!!!

Variante doar cu diferenta de la mine pentru RENAULT Symbol dupa 2009 ,Logan berlina sau MCV dupa 2010 EXCLUS DCI! NU PREIAU NICI UN LEASING DECAT DACA-MI CONVINE !

Nu dau nimic de pe ea.Nu comentati inutil va rog,cine-i samsar de masini sa-si caute din alta parte mai ieftin ca se gaseste,nu ma deranjati inutil la telefon.

Daca n-o vand o mai pot pastra inca cativa ani lejer.Multumesc de intelegere, 0752914675 !!!

LE In poza am jante Nervastella ,o sa revin cu poze mai recente!
sobolan
....valabil inca smile.gif
sobolan
Valabil !
sobolan
UP !
sobolan
POZE DE AZI
sobolan
Valabil inca cateva zile...daca nu se da ramane in continuare in "patrimoniul" personal... smile.gif
sobolan
NU MAI ESTE VALABIL !!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.