Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] tablou bord Megane 2.1 cu masinuta
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adi_tanasescu
Vand tablou de bord pentru Renault Megane 2.1 varianta cu masinuta pe displayul LCD central . Este varianta pentru motorina (are 5500 de ture cap de scala pe turometru ), dar se poate pune fara probleme si pe benzina (va arata turatia reala a motorului ,daca nu sariti de 5500 ture este ok) . Arata pe LCD ul central masinuta ce semnalizeaza care usa este deschisa sau porbagajul ,si daca se monteaza si senzori de presiune in roti le afiseaza impreuna cu mesajele corespondente (nu mai este necesara nici o interfata ci doar senzori in roti care se receptioneaza de catre UCH). Are iluminatul de fundal schimbat pe alb la turometru si vitezometru(cap de scala portocaliu), restul au ramas pe portocaliu dar cu intensitate marita pentru a arata similar cu albul de la ceasuri (ledurile OEM Renault stiti si voi cat de chioare sunt ).
Nu are nimic scris in bord la VIN se poate scrie codul masinii pe care se monteaza impreuna cu nr de KM ai acesteia pentru conformitate ( se ocupa un coleg de forum cu asa ceva - contra cost evident )
Bordul are setate cam toate dotarile de la Megane : - Cruise/Limiter / - ASR / Heated Seats/ - etc. deci practic este plug and play.
Pret : 200 ron
Contact : 0727.363.950 - se probeaza atat pe masina mea cat si pe cea primitoare - zona Piata Iancului
adi_tanasescu
La cerere se poate asigura si grafica pentru benzina cu 7000 rot/min cap de scala si resoftare tablou de bord pentru actualizare
adi_tanasescu
UP !
adi_tanasescu
UP!
tsh
Poti te rog sa precizeti cod-ul renault de pe el?
Multumesc,
C.
adi_tanasescu
UP! negociabil .
Bejenaru Ionut
Salut. Iti ofer 100 ron plus transport. Astept raspuns. Mersi.
Alex-DJ
Salut,
Daca nu l-ai dat deja iti ofer pe el 150 ron si achit eu transportul.
Astept raspuns pe mail adi1u96ro@yahoo.com
adi_tanasescu
ofertat catre Alex-DJ ,la 100 ron i-mi pare rau nu il dau
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.