Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: capat de bara
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Piese auto - Dacia SuperNova
danutz19
salut!stie cineva daca sunt mai bune capetele de bara de la marca ETS decat cele de topoloveni?am schimbat pe partea dreapta unul de topoloveni si m`a tinut vreo 700 de km.
CrysMM
Cele de topoloveni sunt cele de "origine". Sunt absolut identice cu cele cu holograma. Probabil a asta a avut vreun defect de fabricatie sau ai o problema ce cauzeaza defectul.
danutz19
stiu ca sunt cele de origine.mi`a zis doamna de la magazinul de piese auto,ca dacia vinde de topoloveni ca fiind orginale la un pret mai mare
gabriel.bv
salut..capetele de bara de Arad? sunt bune de ceva?am gasit cu 15 lei/buc..sa iau asa sau ETS?? si putin off: pivoti...Arad sau ETS?biggrin.gif imi cer scuze pt off topic:)
Maskatu
Eu as inlocui tot bratul adica bieleta + capatul de bara. Cam 60..70 originala. Iar pivotul original cam 40.
spielbergl
Eu am pus ETS pivoti si capat de bara sunt OK. In schimb am o bieleta cu capat de bara de Iasi parca, burduful de la bieleta si cauciucul de pe capatul de bara s-au rupt deja si au doar 1 an.
talibanu
QUOTE(gabriel.bv @ 25 Aug 2012, 00:36)
salut..capetele de bara de Arad? sunt bune de ceva?am gasit cu 15 lei/buc..sa iau asa sau ETS??  si putin off: pivoti...Arad sau ETS?biggrin.gif imi cer scuze pt off topic:)
*



Salut,
Capete de bara ETS nu am avut, dar am pivoti ETS de vreo 4000km si sunt ok in continuare....cand i-am luat erau intr-o cutie alb cu rosu cu holograma, made in Spain sau Germany (nu mai tin minte wacko.gif )...scuze de off smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.