Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Geamuri ionizate +luneta SOLENZA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Anizash
Vand toate geamurile fata, spate, si luneta ionizate pentru dacia solenza.Sunt omologate
vlad13
pret ?
Anizash
150 ron
sorin_pan
de unde esti si cam ce inseamna omologare ?
COSMIN-uau
ce ar putea sa insemne decat omologare ca au fost puse intr-un service care se ocupa de asa ceva gen SEND 92,exact cum se da omologare si cand pui folie!
Anizash
sunt din hunedodara si sunt omologate adica au pe ele actibildu acela ca sa nu ai probleme cu politia ma intelegi
sorin_pan
QUOTE(Anizash @ 15 Aug 2012, 23:11)
sunt din hunedodara si sunt omologate adica au pe ele actibildu acela ca sa nu ai probleme cu politia ma intelegi
*


OK , am inteles. in ce stare sunt , sgarieturi , desfecte si asa mai departe si cum am putea face cu transportul ?
Anizash
Nu sunt zgariate.Sunt in stare buna.Nu apucasem sa le pun cu mult inainte de a face accident cu masina.Cam cu 3 luni inainte le-am pus.Deci sunt bune.Cu transportul ce pot zice.Prin curierat
sorin_pan
Am lasat PM >
puiu82
Pt vanzator: ai si autorizatia banuiesc,nu doar abtibildul de pe geamuri?
Bafta!
sorin_pan
Mai este de actualitate sau nu ? Cand am vorbit ai spus ca le pui la posta, acum, nu stiu ce sa mai cred ca la telefon nu raspunzi, aici nu lasi nici un mesaj...
Anizash
Da da o sa ne auzim maine.Am avut ceva probleme in weekend.Imi cer scuze.Te contactez eu maine
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.