Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Dezmembrez Renault Clio
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
corneliup
Dezmembrez Renault Clio 1,5DCi an 2003,82Cp,modelul de caroserie cu 2 usi.Disponibile toate piesele exceptand injectoarele.
Corneliu 0762277754
COSMIN-uau
salut o poza cu interiorul>
corneliup
Salut,interiorul este distrus,partea fata scaunele sunt rupte toate si arse de tigara,bancheta spate este OK.Interiorul este gri.
COSMIN-uau
ma intereseaza poze la fetele de usi ,mai exact ce am incercuit eu in poza
corneliup
Salut,poze pe luni pentru ca sunt plecat,manerele sunt la fel,sunt negre,cel din dreapta mai are pe el un intrerupator pentru airbag pasager

<span class='edit'>25 Aug 2012, 11:15:</span>
@lungan, nu pot trimite pm.Jantele sunt pe 14'', sunt din tabla, in perfecta stare fara lovituri sau rugina. Pretul este de 50 lei/bucata.

25 Aug 2012, 16:45:
@gabriel25 pompa este buna,este modelul pe coloana de directie
COSMIN-uau
dupa ce pui poze as fi interesat daca arata bine si imi faci un pret bun.stima!!
corneliup
poza cu manerele
COSMIN-uau
lasami pretul pe pm
corneliup
Nu am destule posturi pentru PM,pretul este 100 lei,manerele cu toate butoanele de pe ele.
COSMIN-uau
este ok vreau si mufele de la butoane daca da iti las adresa sa mi le trimiti
adicted69
Salut
Volanul este cu piele pe el?Are si butoane de cruise control?
Poti pune o poza cu panoul de unde se regleaza inaltimea farurilor si cu volanul ?
corneliup
@AG 20UAU instalatia electrica de la usa soferului nu o mai am ,doar cealalta daca o vrei,in acelasi pret

@adicted69volanul este simplu de cauciuc
COSMIN-uau
pune si o poza cu clapetele deschidere usi interior daca mai sunt
cippy
scut motor? stare, pret , te rog.
corneliup
@AG 20UAU clapeta nu mai este decat cea de pe dreapta

@cippy masina nu a avut scut
donlucyan
Salut as fi interesat de scaunele masini ,decat cele din fata -un pret si daca le-ai putea face o poza .
corneliup
Scaunele sunt intr-o stare jalnica,rupte arse nu merita sa fie puse in alta masina

<span class='edit'>29 Aug 2012, 08:50:</span>
@ninjacul mecanismul de la portbagaj 100 lei,capacul motor este bun dar lipseste buretele 50 de lei,conductele cadou.
ninjacul
Pai le-as vrea pe toate:capac,mecanism,conducte...si daca ai cumva de la scaune manetele de reglaj ale spatarelor!
Sa-mi zici cum facem eu sunt din Bucuresti!

Multumesc,
P.S.:mecanismul este complet (adica ce e pe haion si ce e pe caroserie)?
corneliup
Masina este desfacuta si caroseria la fier vechi,trebuie sa vad pe unde este partea de inchidere de pe caroserie,haionul l-am luat jos cu totul ,deci mecanismul este pe el.Mecanismul il vrei cu yala cu tot?Reglajul scaunelor este tot gratis,dar sa-mi spui ce vrei rozeta de rerglaj sau si restul angrenajului.
ninjacul
Da-mi tot ce-i legat de mecanism de pe haion...ala de pe caroserie il am deci nu ar fi atat de important.Si ma intereseaza doar rozetele de reglaj,ca s-au stricat la mine!

Multumesc,anticipat!
corneliup
M-am uitat la scaune si spatarul se regleaza de la un maner,masina a fost cu 2 usi si scaunele sunt rabatabile,nu este cu rozeta sistemul de reglare.
ninjacul
E perfect...am crezut ca tu ii zici rozeta...sunt 2 manere de care se ridica!deci si alea poti sa le trimiti...
Multumesc!
corneliup
@ninjacul da-mi te rog un telefon la 0762277754 sa stabilim cu expeditia
laur78gras
Salut ! Un proiector dreapta o poza daca este in stare buna (urechi prindere,oglinda) si un pret !Multumesc!
hellcat
Am cumparat de la acest domn capota, ma declar multumit, pana la urma pretul cerut si platit a reflectat pe deplin calitatea unei piese sh de aproape 10 ani.

Pentru cei interesati de alte componente de caroserie, culoarea este gri hologramme (603).
corneliup
@laur78gras farurile din bara sunt cele originale sunt in stare buna,fara rupturi la prindere,fara ciobituri la lentile,pret 50\bucata

Poze numai luni.
corneliup
Deoarece scaunele au tapiteria distrusa le desfac,restulpieselor fiind bune.Cine are nevoie de airbagurile din ele,mecanisme de rabatare ,tetiere ,etc da-ti un semn.
COMPONENTELE SCAUNELOR SUNT GRATIS!
corneliup
Poze cu farurile din bara.[attachmentid=1627834296] [attachmentid=1627834298] [attachmentid=1627834299][attachmentid=1627834300]

4 Sep 2012, 13:36:
Pun niste preturi pentru cei interesati
Aripa 100 lei
Bara fata 200
Bara spate 200
Hayon cu luneta 250
Turbo 700
Pompa injectie 800
Cutie viteze 700
Far 100
Radiator motor200
radiator AC 150
radiator intercooler 250
planetara 150
corneliup
UP
COSMIN-uau
salut ai primit mesajul de la mine
corneliup
Am primit,dar tot nu pot folosi PM ,ti le dau manerele
wener
Va salut.
Sunt interesat de bara fata dar sa fie completa cu proiectoare cu tot . Un pret. Ms.
corneliup
Bara cu tot ce este pe ea,bara ca atare,ornamentele de pe ea ,intaritura din spate,halogenelesi grila cu semnul 300 de lei

Corneliu 0762277754
ninjacul
Apelati cu incredere,un om foarte serios!
Multumesc pentru piese!
corneliup
@ninjacul multumesc si multi kilometri fara probleme!
Anunt valabil in continuare piese bune la preturi bune.
corneliup
UP
freikorps
O poza a barei fata, daca mai e valabil? Multumesc.
corneliup
Poza cu bara...
Bara este intreaga,fara crapaturi(doar lamela de sub bara este crapata),halogenele sunt amandoua disponibile.
COSMIN-uau
ce pret are bordul
corneliup
Salut,ce intelegi tu prin bord?partea cu ceasurile,cea de jos cu torpedoul sau ambele?
COSMIN-uau
bord inseamna bordul complet
corneliup
Pretul pentru bordul intreg este 200 Lei
corneliup
UP
Racky
Interiorul cum se prezinta ? Un pret si o poza cu el ? MS
COSMIN-uau
coletul meu a fost pus
corneliup
Am dat butoanele cuiva din Pitessti,cu care am vorbit la telefon,credeam ca tu esti persoana.
COSMIN-uau
una e sa iti las adresa cu numar de tel sa imi trimiti coletul si alta e sa te sun sa mil trimiti.ms oricum!
corneliup
UP
Costi.88
Astept raspuns pe mail in legatura cu maciula schimbatorului de viteze
corneliup
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.