Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dezmembrez reno laguna 1 ph2 1.6 16v 1998
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
mivest
luciank: Masina a avut casetofon Philips, dar l-am inlocuit cu un LG, din cauza ca era codat. Magazie de cd-uri nu a avut. LG-ul nu este la vanzare.

29 Sep 2012, 10:17:
UP
mivest
up
Gabryel.GLN
Butonul de pe usa din dreapta, pt geamul de la pasager, la ce pret il dai!
mivest
care usa ? fata/spate ? am electric doar pe fata. Daca te referi la butonul din care cobori geamul, il dau doar cu suport cu tot ( toata chestia de plastic de care tragi ca sa inchizi usa ). Pret : 45 de lei.
mivest
up

5 Oct 2012, 09:42:
UP
mivest
UP
alecssutzu
bara fata cu loc pentru proiectoare rotunde+grila de la radiator si aripa stanga fata fa-mi un pret pe ele renault laguna 1 ph2
mivest
alecssutzu : mai am decat bara fata + capacele de la proiectoare. Grila si aripa s-au vandut.
Eu o sa revin in tara weekendul acesta ( sunt transportator intracomunitar) si o sa ii fac cateva poze.
Din ce imi aduc aminte, este fisurata in partea de jos acolo unde iei bordurile. Nu se vede din exterior, pentru ca eu o lipisem. Oricum daca o sa iti convina, pretul este de 150 de lei.
mivest
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.