Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: DACIA 1300 PENTRU FILMARI
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
Iuliap
Buna ziua,

Pentru realizarea filmarilor unei productii internationale, in Bucuresti in perioada 22 Octombrie - 3 Decembrie, cautam sa inchiriem aproximativ 20 de masini Dacia 1300 (diverse culori, preferabil cat mai 'aprinse'). Filmarea propiu-zisa cu masinile se va desfasura pe parcursul a 3 zile, in perioada de mai sus.

Doritorii pot sa ne contacteze la adresa de email daciaomietreisute@yahoo.com, cu rugamintea de a trimite si o fotografie a masinii si datele de contact.

Cu multumiri,
Petre

Hormonelul
Petre, se gasesc toate culorile, i-am anuntat si pe colegii de la "D1300 frantuzoaica". Sper ca doritorii sa posteze aici. Putem gasi si mai mult de 20 in caz ca treaba e serioasa.

In general noi avem masini in stare buna estetica si mecanica, D1300 fiind una din pasiuni.


Da-ne te rog mai multe detalii despre aceasta ocazie si care e oferta.


In plus va putem si consilia cu detalii tehnice si de originalitate.

De exemplu: daca actiunea filmului e in 1972 ar fi aiurea sa apara Dacii cu repere care au aparut in 1980.

Avem si proprietari de Dacia 1301 neagra, specifica securitatii si nomenclaturistilor.....

Am mai vazut un film romanesc "Schimb valutar" cu actiunea in 1992 si prin cadre alergau Skode Octavia si Golf V.

De asemenea majoritatea mai avem numerele vechi gen 1-B-4712 pe care le putem pune in spiritul epocii. Majoritatea suntem foarte dedicati originalitatii si pe multe masini se gasesc elemente specifice - radio Predeal, portbagaj exterior, protectie vant, etc


Gasim si Dacii 1100 si Oltcit si Fiat 850, Lada ...... depinde ce doriti.
Sau alte elemente Biciclete Pegas, Televizoare Sport etc smile.gif
kxz
relax, man, mie nu-mi suna a ceva foarte serios oferta asta... in cel mai bun caz va iau aia cheile si pleaca cu masina... macar a trimis cineva mail la adresa aia?

on-topic: am si io o sticla de lapte, din aia cu care stateam la coada pe vremea lui raposatu'... alcoholic.gif
sutica
Dacia 1100 nu vreti ?
tunderbird
Nu se primesc decat masini vopsite cu trafaletul, in culorile preferate ale regizorilor.
sutica
QUOTE(tunderbird @ 31 Aug 2012, 22:25)
Nu se primesc decat masini vopsite cu trafaletul, in culorile preferate ale regizorilor.
*


Il las sa o vopseasca ca ori cum in toamna-primavara o revopsesc eu ! radmasa.gif

---------
+10%
bobbyxxx22
Am trimis eu un mail...mai mult de curiozitate...niciun raspuns...niciun telefon... nu cred ca este ceva serios...
bobbyxxx22
Nu se mai aude nimic cu anuntu?
tzepesch
Probabil se cauta masini de distrus in cadrul cascadoriilor. Nu si-au gasit clientii aici. Probabil nu mai gasesc pe nicaieri si le vor pe ale noastre sa le faca praf pt ca nu valoreaza nimic pentru ei.
razvan1985
un frigider Fram e bun,pt cateva scene??? radmasa.gif radmasa.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.