Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]URGENT ARCURI SPORT CU PACHET PDG
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alecku
Schimb arcuri.sport fk ca noi utilizate 3luni cu pachet pdg insemnand arcuri si amortizoare pdg sau doar arcuri+250 lei dif din partea cumparatorului.urgent
Eu4yas
Salut,

Cat coboara masina aceste arcuri fk si daca esti dragut sa-mi spui si mie in procente cu cat creste duritatea suspensiei spre deosebire de cea normala? (o aproximare)
Mersi.
alecku
intre 3.5 si 6 .cam 6 pe spate si 4 4.5 pe fata .nu e semnificativa duritatea .le dau ca vreau sa vand masina
Praetorian1
stii daca se potrivesc pe Laguna2 hatchback?
am inteles ca sunt de pe un megane?(asta ai in semnatura) .de pe ce masina sunt dude?
sunt interesat cu conditia sa fie bune si sa se potriveasca.....ce zici?
niste poze ar fi super indicat......sunt reglabile?au piulita pe ele?
Multumesc anticipat....sincer ma intereseaza
andrei_st
salut, ma intereseaza pe mine schimbul. Amortizoare ai? ai idee cat costa manopera sa le schimb?
Eu4yas
@Alecku

Ai PM!
alecku
@eu4yas acum am ajuns acasa in localitate .andrei_st cam 120 150 costa manopera .dami pm
Praetorian1
mersi de raspunsul pe care l-ai ocolit.............spor la schimb!!! nono.gif nono.gif

gun3.gif
alecku
nu merg pe laguna 2 .merg doar pe megane 2 . nu sunt coilover(nu sunt cu tot cu amortizoare ) ci doar arcuri .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.