Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante aliaj MIM 4x100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
XMihai
Vand set jante aliaj 15", MIM - Made in Italy, 4x100, CH61, ET35, 7J.
Jantele sunt in perfecta stare de rulare, nu sunt strambe, lovite sau alte probleme, prezinta urme normale de folosire.
Anvelopele care apar in poze, sunt 195/50/15 si SUNT BONUS.

Pretul este de 800 lei usor discutabil
YM: XMihai88 - 0751.024.064
XMihai
up
XMihai
799 ron
XMihai
up
brutus1789
400 lei fără anvelope?
XMihai
1) La banii aia nu gasesti nici de tabla smile.gif)
2) Scrie clar si romaneste si cu litere MARI CAT CASA POPORULUI ca anvelopele sunt bonus. Ce nu ti-e clar?

Cu sau fara anvelope, pretul este 780 ron, azi smile.gif
mihaimgm
Se potrivesc pe logan?
XMihai
Da, se potrivesc la fix.
brutus1789
Free UP!!

......
Bonus wink.gif !!!
XMihai
780 ron
XMihai
750 lei
cret29
ofer450ron
XMihai
Ce frumos visezi smile.gif)

PS: Merci de up

PS2: Astept oferte serioase smile.gif
marius.tt
salutare ,si eu caut jante dar tot ce am gasit numai la acelasi pret 120-150 euro cu sau fara anvelope ,mai nou acum sunt bonus.
Nu ar fi normal sa se lase sub pretul pietei pt a se vinde?

Ofer 100e
kartush45
salut....anvelopele de ce sezon sunt si cat sunt de bune...adica cat mai au carne pe ele si eventual dotul...care e ultimul pret?
Christu
si sigur nu le vrei pe ale mele de 17 4x98 la schimb>? tongue.gif
XMihai
Stimati colegi de forum.

Va rog eu frumos, nu mai incarcati topicul degeaba cu oferte gen 400-450-500 lei sau 100 de euro, ca nu o sa le cumparati la banii aia nici peste 20 de ani.

Atata timp cat eu stiu ca acest set de jante valoreaza mai mult de 100 de euro el nu se va vinde in veci vecilor amin la ofertele voastre de pret, destul de mult sub pretul cerut de mine.

Aceste jante le cumparat, le-am folosit si acum le vand, nu le-am furat, ca daca le-as fura mi-as permite sa vi le dau la 100 de euro.

Asa ca, eu zic ca e timpul sa fim oameni seriosi.


Ultimul pret 750 lei. Nu accept niciun fel de oferta sub acest pret, decat atunci cand il scad eu.

Multumesc pentru intelegere.
marius.tt
xMihai, sunt jantele tale si ai dreptul sa le vinzi cu cat doresti, aici nu este magazin ca sa ai pret batut in cuie, aici este un fel de targ si toti avem dreptul sa scoatem un pret cat mai convenabil,gandeste-te ca peste tot e acelasi pret,si mai gandeste-te ca cine nu este din orasul tau trebuie sa plateasca si transportul ......care cu siguranta costa 150 lei ba chiar mai mult pana in Bucuresti sau alta zona
Tu ai da 750+150=900 ? FI sincer.....
XMihai
Eu nu bag mana in buzunarul nimanui si nu oblig pe nimeni sa cumpere de la mine. Internetul e mare si pentru toata lumea. Cauta tu jante de aliaj la 450 lei, si sigur o sa fie un model dragut smile.gif) sau cumpara-ti un set de jante de aliaj noi la 1200 lei, made in china, si la prima gaura din asfalt, stai si plangi langa masina.

Vorbesc din propria experienta, nu din povesti. In 5 ani cat am tinut o masina, am avut peste 9 seturi de jante de aliaj si unu a fost chinezesc, si achizitionat de nou. Romanu nostru, se bucura la bani putini, dar calitate e zero si asta o lasa mereu pe locul 2 dupa bani.

20 Sep 2012, 21:47:
PS: Eu sincer as da pe acest set de jante, nu 750 lei + transport, as da 1000 lei + transport.


De ce? ca sa nu dau 1200 lei + transport pe un set de jante chinezesc si sa ma lase in drum cand mi-e lumea mai draga.
XMihai
Valabil, pretul este acelasi 750 lei
marius.tt
100 e si transportul jumatate platit de mine ..........merge?
XMihai
Buna oferta ce sa zic, dar parca mai buni sunt 900 roni, decat 100 de euro.

Deci se poate inchide, s-au vandut cu 900 lei


Multumesc pentru gazduire.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.