Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] FULIE VIBROCHEN
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Dominohunter
Trebuie sa arate exact ca in poza.Pentru oferta sunati sau dati bip la 0745 907 965 (in caz de bip va sun inapoi si nu am numar cu suprataxa biggrin.gif ) sau PM.


Stima,

Cata
M i h a i
In poza ai una cu vaselina pe ea??Ori ulei? Ai grija cu scurgerile de ulei.Daca pui una noua si se scurge uleiul pe ea, nu o sa dureze mult pana se face praf.Recomand sa cumperi piesa noua (cod 8200523072) , se schimba si surubul ala (8200608653) si set accesorii, asta daca vrei sa faci treaba calumea...Daca nu vrei ,poti cumpara una sh sa mai carpesti, mai risti putin.... mai auzi un zgomot suspect..stai cu teama ca ai dat banii pe una sh si nu stii cat o sa tina... Lucrurile de genul nu se cumpara sh...fulie, tampoane..etc... A fost o mica recomandare .. de bine
Dominohunter
Aia e cea veche.si ce vezi tu e cauciuc topit pe ea sau ce doamne iartama contine ea care a dus la bloacarea fuliei.Sa stii ca am cumparat o fulie noua si o curea de accesorii noua... si ghici ce s-a intamplat.Fulia noua nu are canalul acela de pana.La magazin am dus fulia veche cu mine.ei mi-au dat dupa talon o alta care nu are acel canal de pana,am pus fulia noua sambata odata cu cureaua noua si de atunci la relanti am un minunat tractor.conform mecanicilor dupa ce am pierdut azi 4 ore pe capul lor, piesa noua made in germany "fuleaza".mai pe intelesul meu nu functioneaza.si am nevoie e aceea fulie care sa arate exact ca cea pe care am dat-o jos.cum nu gasesc noua la magazine am zis sa incerc pe forum.mai stii, poate am noroc
cosmin_2300
Off-Topic: du-te la un strungar, cã sigur îþi face acel canal.
Blitzkrieg
Iti pot face eu rost de una originala la un pret rezonabil (in jur de 500 ron , in magazin fiind aproape 900) , doar da-mi un pm daca mai ai nevoie si vad cum fac.
XMihai
Noua sau second? smile.gif
sagitarius
Off-Topic: du-te la un strungar, cã sigur îþi face acel canal.

asta-i ca in reclama cu snickers , acel canal se face la morteza dar este alta problema .
Dominohunter
preferabil noua

6 Sep 2012, 08:46:
Se poate inchide.am schimbat pe garantie piese cumparata si merge foarte bine.se pare ca am prins o piesa mai proasta "made in germany"
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.