Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] VW Transporter T3 , 1985, 8+1 locuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
micron
O ruda vinde un VW Transporter T3 , 1985, 8+1 locuri, categoria autoturism in talon., 1588cmc diesel,carlig remorcare, taxe mici, in stare foarte buna de functionare + multe piese de schimb de rezerva !!!!

Pret. 6500RON negociabil.

Tel. 0752.956.432 - Galati
fordpower
Pune si tu mai multe poze te rog.
micron
din pacate momentan nu am...masina este a unui unchi de-al meu care nu se prea pricepe cu internetul...cand mai ajung la el fac poze si le postez....cei din Galati pot vedea live masina....
micron
up
micron
up
micron
up
CRAZY_MOUSE_87
am o dacia berlina injectie motor 1.6 , are 80.k reali , ambreaiaj planetare noi...daca te intereseaza, eu caut o masina pt camping...bafta
m.visan@yahoo.com
micron
din pacate nu face schimb...multumim pentru oferta!
micron
up
80rox
ce consum are autobuzul asta?
micron
in jur de 8-9% in oras si 6-7% afara (motorul este cel de 1.6 diesel de pe VW golf/jetta, recunoscut pentru fiabilitate)....e microbuz, nu autobuz biggrin.gif
micron
poze....
micron
up
micron
up
l@u
radmasa.gif nenea asta care vinde masina ma intreba pe mine cand aveam si eu o troaca de asta daca am o tija de schimbator ca i s-a rupt.Masini foarte fiabile ,simple si usor de intretinut.Bafta la vanzare.

PS :Masina se poate vedea la Kaufland M.21 in parcare !
micron
up
micron
up
micron
up
micron
up
Leo0608
cazane, fiabile pe draq.
Stai in fiecare zi sa repari pe sub ele. Stiu ce spun, am avut 2 ani o duba dinasta perioada '95-97
micron
fiecare cu parerea lui....nu este masina mea...pe cei interesati ii rog sa ia legatura direct cu proprietarul la numarul de telefon afisat in anunt....multumesc!
micron
up
micron
up
micron
6000 RON + piese de schimb ultimul pret !!!!
micron
up
micron
6000ron
micron
up
micron
5999ron
micron
Se poate inchide. Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.