Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]cd player Becker Traffic Pro BE4720-4740
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
K-tlyn
Vand cd player Becker Traffic Pro BE4720-4740 de culoare gri, orginal de pe Renault Twingo (presupun ca a mai fost montat si pe alte masini sau modele de Renault).Cd-player-ul functioneaza foarte bine.Ca si aspect arata bine,fiind vizibile urme de uzura normale,tinand cont de faptul ca masina e din 2001 insa nu prezinta zgarieturi.Functioneaza cu CD-uri (track-uri),are functia de radio si GPS (insa nu cred ca poate fi folosit in Romania).Are lumina de culoare verde iar ca siguranta,atunci cand aprin farurile,imaginea de pe display se transforma in imagine negativa,adica scade intensitatea luminii,ecranul se inegreste si doar caracterele de pe display raman aprinse cu o lumina de culoare verde.Se poate conecta acel satelit de comanda langa volan cum au multe dintre masinile marca Renault sau mai nou cum am vazut la Dacia Duster.Ca si pret de vanzare,cer suma de 250 lei pe el.Voi atasa o poza pt a vedea despre ce este vorba si daca veti dori,in weekend voi posta si poze cu unitatea originala.
Daca aveti intrebari,va stau la dispozitie telefonic la nr: 0756847021 (cel mai indicat intrucat nu intru mereu pe forum) sau pe mail la: catalin_ailiesei@yahoo.com.

5 Sep 2012, 19:28:
Modificare de pret: 150 lei
tunderbird
Sunt interesat. Ai si antena la el?
K-tlyn
Salut!
Cd-playerul il am de pe masina mea (Renault Twingo) si e conectat la antena masinii.Despre ce antena este vorba?
tunderbird
http://www.reno.ro/CD-sau-Radiocasetofon-o...ngo-t71817.html

Ultima poza de la postul 25.
K-tlyn
Nu stiu daca am acea antena de care vorbesti intrucat nu am vazut nimic.Poate o fi pe sub bord,nu stiu ce sa zic...ideea e ca pe ecran imi apare GPS MODULE ERROR daca imi aduc bine aminte (acum nu sunt in Iasi sa trag o fuga pana la masina sa ma uit).O sa ma uit vineri cand ma intorc la Iasi.Oricum,ideea e ca eu vand doar unitatea de cd player.
tunderbird
Pai daca antena este pe masina, ce rost are s-o mai pastrezi?
Nu se poate folosi decat impreuna cu aparatul.

Asta este antena:

http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?V...em=261064533708
K-tlyn
Eu nu am o problema in a oferi si antena atata timp cat face parte din kit doar ca nu stiu unde se afla cu exactitate si nici nu stiu unde e conectata caci din cate am vazut,conexiune nu am decat de la antena de radio,cea de la masina.
tunderbird
In kit mai exista si o interfata care realizeaza compatibilitatea cu satelitul de la volan.
Interfata se afla in consola centrala in locasul radioului.

Antena este prinsa de parbriz deasupra boxei din dreapta plansei de bord (coltul din dreapta jos al parbrizului) si exista un cablu de legatura care probabil merge pe sub bord pana la locasul radioului.
K-tlyn
Salutare tuturor!
Am fost foarte ocupat cu munca si nu am avut timp sa fac poze la cd-player.Am atasat cateva poze pentru a va face o parere despre ce e vorba.
Astept oferte!
K-tlyn
Pret nou: 130 lei
K-tlyn
up!
tunderbird
Cu antena cum ramane?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.