Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ghitza
cum zice si titlu caut un radiator mare de aluminiu cat mai nou si cu loc pentru termocupla ,astept rapuns aici si poze pe PM ,sau aici sau pe mess:crisan_claudiu2009,tel:0753077789
Andyno
vezi ca sa ai prob iarna cu radiator mare. imi dai un pm la iarna.
ghitza
si acum am tot mare de Cu si curge si nu am avut nici un fel de probleme ,am si ELV,mss de atentionare
costy R5
[attachmentid=1627835221]

asta ti-e bun? eu l-am luat pentru dacia 1.9d...dar nu potrivea la locas/prinderi sau ceva de genu...si pina sa imi bat capul cu montajul lui,masina so vandut.
ghitza
nu se potriveste nici la locas si nici la furtune,mss frumos arata ff bine,zimi totusi un pret pe el pe PM
costy R5
nu pot da PM din cauza numarului mic de postari...desi sunt cu vechime nu prea am stat cu "scrisul" pe forum... insa te sus maine si vorbim.

Radiatorul este nou...nu a fost folosit...doar scos din cutie,pus pe linga cel vechi,vazut ce si cum si pus la loc in cutie...daca te uti mai atent pe poza este data la care l-am "probat".
ghitza
Costy cum am zis nu se potriveste la mine ,intre timp am luat unu nou de la bestautovest am foat astazi dupa el
se poate inchide aici rog un moderator
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.