Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Cumpăr 4 jante Laguna II 16"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
zaboss
Cumpăr 4 jante Laguna II pe 16. Pentru jante de tablă bugetul ar fi de 400 lei, pentru aliaj 600. Nu agreez curierat, decât eventual suportat de vânzător, altfel prețul s-ar apropia de cel al unora noi (am găsit noi de tablă la 180 lei + TVA pe care îl pot deduce) așa că este de preferat din București sau împrejurimi. Luna asta aș mai avea drumuri spre Hunedoara și Tecuci și ne-am putea întâlni pe traseu.
Steve From Oradea
Salut.

Am eu 4 jante de aliaj pe 16 cu gume cu tot original Laguna II.Cred ca ma pot incadra in sume de 600 RON cu transport cu tot. Esti interesat?
afumatu
am eu de tabla super OK la pretul de 450 lei. slobozia/ialomita
zaboss
@afumatu - 400 lei
@steve - nu-mi permite sistemul mesaje private, poți trimite niște poze la imzaboss at gmail.
Mulțumesc,
zaboss
Valabil.
zaboss
Valabil.
Dj_captainu
Am eu 4 jante din tabla cu anvelope de iarna. Poze cu ele gasesti aici:
http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=249566&hl=roti+laguna

Le las la 550 lei(100 lei/janta plus 50 lei pe anvelopa...o anvelopa are vreo 2 galme asa ca nu o pun in pret). Pot fi vazute in Rahova.
zaboss
Am cauciucuri și de iarnă, și de vară, mă interesează doar jante, nu-mi este clar din mesaj dacă le dai și fără. E o opțiune, dar încă mai caut de aliaj. Mulțumesc,
afumatu
QUOTE(zaboss @ 11 Sep 2012, 07:43)
@afumatu - 400 lei
@steve - nu-mi permite sistemul mesaje private, poți trimite niște poze la imzaboss at gmail.
Mulțumesc,
*




daca te mai intereseaza eu sunt de acord.
da-mi un pm ca vad mai repede
ms
RLaguna
Salut, am 4 jante de tabla pe 16" la 400lei.
0767 445 572
zaboss
Mulțumesc pentru oferte, amân achiziția până spre sfârșitul lunii, de aceea nici nu am mai actualizat anunțul în ultima vreme.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.