Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1310 Break, model 1989
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Moranduzza
Vand (proprietar) autoturism Dacia 1310 break, an 1989, culoare crem, itp valabil, 45300 km reali, cutie 5 trepte, stare f. buna, baterie in garantie, fara nicio problema tehnica, intretinuta. O vand celor cunoscatori si pasionati de autoturismele Dacia. Pret=1000$. Atasez si cateva poze cu obiectul pus in vanzare. Tel. contact:0721791160.
Liviu-Florin
Vopseaua e cea originala sau a fost revopsita?
Moranduzza
Salutam! Vopseaua este a 2-a , deoarece prima era tare matuita. Cand am cumparat-o de la primul proprietar, i-am dat o vopsea noua c-a sa nu cumva sa am probleme la ITP.

13 Sep 2012, 10:23:
De mentionat ca n-a fost vopsita la compartimentul motor si nici in portbagaj. Acum putin timp in urma, i-am pus toba de inox fiindca cea originala se gaurise. Eu mergand putin, pe diatante mici, face condens mereu si ramane apa in ea, asa ca cea de tabla (de fabrica) nu m-a tinut mult (cca 3 ani).
Dragos BN-LIA10
Frumusica masina,
Spor la vanzare!
Moranduzza
Multumesc!

14 Sep 2012, 17:45:
Masina buna, rezistenta, nefolosita/nemuncita intens, originala, fara modificari. Merita vazuta si cumparata.
Dragos BN-LIA10
Salut,

Vezi ca userul "andyhd" cauta un break ca si al tau... smile.gif
Moranduzza
Salutare! Merci mult!

Masina se vinde fara portbagajul exterior.
Moranduzza
Dl. mester, Liviu, salutare! Hai sa-ti mai zic cate ceva. Masina a fost dotata de mine cu geamuri laterale usor verzui, d-alea care erau pe Daciile pt export. Ma casnesc sa gasesc si o luneta de break tot pe verzui, dar sansele sunt mici. Se da cu jantele originale, respectiv cele Canada. Cat despre pret, asta-i e ultimul, 1000 dolari. Altfel n-o dau. Eu sunt f, multumit de ea, dar avand doua Dacii vechi, merg rarut cu ele, daca m-ai pui la socoteala si pretul benzinei, itp-ul, baterii, etc. Il cunosc pe Danut, colectionarul din Suceava de Dacii 1300, caruia ii transmit salutari, daca vorbiti.
Moranduzza
Se vinde Dacia 1310 break, model cu 4 faruri, an 1989, cul.crem, itp valabil, la 750E sau schimb cu Dacia 1310 break pe injectie, dupa anul 2000, eventual diferenta din partea mea.
Moranduzza
Up...
Moranduzza
Vand Dacia break, model 4 faruri, an 1989, stare f. buna, nu necesita nicio reparatie, pret 3350 lei.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.