Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] scaune si bancheta spate Dacia 1310
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Moranduzza
Vand scaune si bancheta spate pt Dacia 1310 berlina. Este de provenienta de la o Dacia 1310 din 1988 ce a fost exportata in Ungaria. Pretul este de 80 tot setul.Tel.contact-0721791160.

<span class='edit'>13 Sep 2012, 18:42:</span>
De asemena se mai vinde un set de 7 capace roti, din inox pt autoturism Dacia 1300. Toate cele 7 buc. se dau cu 70 lei. Relatii la tel.0721791160.
Moranduzza
N-are nimeni nevoie de perne spate si de scaune fata originale pt Dacia 1310, invelite cu stofa? Dar de capace pt roti Dacia 1300? Astea se gasesc acum din in ce in mai greu.
Moranduzza
Capacele, capacele, de Dacia 1300. Pret bun, 3 buc. la 50 lei sau 7 buc. la 70 lei.
snup
Salut. Sunt nevoit sa te contactez aici in topic deoarece nu pot trimite inca mesaje private.

Pe mine ma intereseaza o singura bancheta fata. Mentionez ca nu o vreau pentru a o monta pe masina, am nevoie de ea pentru un proiect personal.

Daca doresti sa iti descompletezi setul, astept un mesaj cu pretul unei singure banchete.

Multumesc. smile.gif
bashtalu
scaunele fata se potrivesc fara ajustari? eu am un break din 97

ms
Florin27
QUOTE(snup @ 23 Sep 2012, 00:37)
Salut. Sunt nevoit sa te contactez aici in topic deoarece nu pot trimite inca mesaje private.

Pe mine ma intereseaza o singura bancheta fata. Mentionez ca nu o vreau pentru a o monta pe masina, am nevoie de ea pentru un proiect personal.

Daca doresti sa iti descompletezi setul, astept un mesaj cu pretul unei singure banchete.

Multumesc. smile.gif
*



Care bancheta fata te intereseaza?
Moranduzza
Salutare! Scaunele fata le dau amandoua odata. Pt Dacia din 1997 , nu stiu ca sa-ti zic. Presupun ca au altfel sina. Din cate stiu, in '97 deja erau instalate pe Dacii, scaunele alea mai mici in dimensiuni, mai ergonomice, pt a ocupa spatiu cat mai mic in habitaclu. Trebuie intrebat un meserias, eventual tinichigiu. Cred ca stiu si astia.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.