Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante Sparco Drift 17 inch 7j et42 4*100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
free_runner
Vand Set jante Sparco Drift
Distanta intre prezoane 4*100 , et42 , 7j

Jantele sun NOI , nemontate , in cutie , cu prezoane si inele de centrare
Au fost comandate pentru un Megane hatcback , dar se pe potrivesc si pe alte modele si firme de masini cu distanta intre prezoane 4*100 .

Au garantie 1 an

Pret 500 Euro

contact free_runner_gl@yahoo.com , sau PM
Un link informativ

http://www.felgenoutlet.de/felgen/info/415...rift_Matt_Black
free_runner
up
speedman
salut, te mai intereseaza interiorul?
mersi.
free_runner
Ai PM
free_runner
up
free_runner
Up
free_runner
490 E
free_runner
Up

jante noi , un cutie , pret bun

480 E sau schimb cu iphone 4 plus diferenta

0755 847 634
free_runner
450 E

0755 847 634
free_runner
up
free_runner
up

Se potrivesc pe Renault , Dacia, Opel , Nissan

450 E

Jante noi , nemontate , in cutie
free_runner
up
free_runner
up 440 E
free_runner
up
yuly_megan
sunt superbe isi merita toti banutii . daca nu le dai pana la anu o sa vad cum fac si sa le iau eu wub.gif .
free_runner
Si mie imi pare rau ca le vand , mai ales ca la toata afacerea asta o sa pierd o gramada de bani , dar asta e
Ma mai oftic putin ca nu am apucat sa le montez pe masina mea , si sa o vad "all black"
Am avut ceva oferte dar la bani de nimic , ma asteptam la asta , dar sub 400 nu le dau in nici un caz , prefer sa le pastrez si le dau inapoi in Germania la Buy Back
Tinem legatura , poate o sa "te fericesc " pe tine pana la urma
yuly_megan
QUOTE(free_runner @ 26 Oct 2012, 21:58)
Si mie imi pare rau ca le vand , mai ales ca la toata afacerea asta o sa pierd o gramada de bani , dar asta e
Ma mai oftic putin ca nu am apucat sa le montez pe masina mea , si sa o vad "all black"
Am avut ceva oferte dar la bani de nimic , ma asteptam la asta , dar sub 400 nu le dau in nici un caz , prefer sa le pastrez si le dau inapoi in Germania la Buy Back
Tinem legatura , poate o sa "te fericesc " pe tine pana la urma
*




sincer as vrea sa le cumpar dar ar trebuii sa le vand pe ale mele si dupa sa mai pun o diferenta . dar momentan stau fff prost financiar dar daca o sa le mai ai o sa le iau sigur eu unu m-am indragostit de ele wub.gif
free_runner
Keep in touch

Daca te hotarasti sa le vinzi mai devreme , anunta ma , sa le pastrez, sa nu ramai cumva pe butuci cu bolidul
yuly_megan
pai trec oricum pe cele de iarna vb
free_runner
Up
free_runner
Se poate inchide

S au vandut unui anume Lucian din Timisoara ,posesor de Megane , nu stiu daca are cont pe forum

Sa le stapaneasca sanatos smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.