Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] LOGAN 2006 1.6MPI PT DEZMEMBRAT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
nastrut
Salutare tuturor,

Vand Dacia Logan din anul 2006 dar cu caroserie din 2007 model KISS FM.
Masina o vand doar pentru dezmembrari chiar daca mai are ITP pana in Decembrie 2013 sau o vand asa dar pe semntatura pe proprie raspundere ca viitorul proprietar a stiut de la bun inceput despre ce este vorba deoarece nu va trece testul de autenticitate la R.A.R . Masina a fost o teapa pentru mine dar nu vreau sa fie o teapa si pentru altcineva de aceea mai specific inca odata ca e doar pt dezmembrari.
Optiune:
- SERVODIRECTIE
-ABS
-A/C functionabil pe toate treptele
-GEAMURI ELECTRICE FATA
-COMPUTER DE BORD CU AFISAJ CONSUM ETC
-CEASURILE DIN BORD SUNT ALBE SI INTERIORUL ESTE CULOAREA CIRESEI
- PROIECTOARE
-OGLINZI ELECTRICE SI INCALZITE

Culoarea masinii este alba , in prezent are aproape 70 de mii km, masina merge foarte bine, cutia de viteze este foarte ok doar ca eu cand am fost cu masina la R.A.R pentru autentificare m-au respins pe motiv ca seria de caroserie din 2006 nu se potriveste cu caroseria care este din 2007.

PRETUL ESTE DE 1500 DE EURO in care sunt incluse doua cauciucuri de iarna aproape noi . Sunt dispus si la schimburi + diferenta din partea mea.

Contact: 0741064146
id mess: alexandruiuliusandrei

Pentru alte detalii va stau la dispozitie aici, pe mess sau la telefon.
Voi reveni cu poze maxim maine.

O zi buna tuturor !
marius.tt
dupa parerea mea nu cred ca se baga nimeni daca e pb la rar cu inscrierea, mai bine o dezmembrezi si ai posibilitatea da a scoate mai multi banuti
sorin1983
fa niste poze cu ea
marius.tt
Daca e sa o dezmembrezi, ma abonez la airbag-ul pasager si conducta ac deocamdata.....bine inteles daca ai si preturi convenabile
marculescu
In acest caz nu ar trebui sa iti faci probleme deoarece caroseria actuala este mai noua decat cea din acte, deci se poate deduce f simplu o recarosare.
Cu bunavointa si ceva alergatura ii faci recarosare si masina va fi OK.
aleksanders
doar daca ai caroseria veche si acte pe cea noua- deci nu poate
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.