Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Tableta Samsung Galaxy Tab P1000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Bursa non-auto
florex1
[attachmentid=1627837654] Vand tableta Samsung Tab 1000 de 16 gb, 3G, necodata, din ianuarie, in stare impecabila(schimb cu Iphone 4S, Samsung S3 sau HTC One X si diferenta din partea mea).


Pret :900

Tableta are folie din prima zi, a fost folosita mai mult ca gps, tinuta in husa, doar cateva urme fine pe carcasa.

Accesoriile cu care vine:

2 x cablu de date original Samsung;
1 x incarcator priza original Samsung;
1 x incarcator priza neoriginal;
1 x incarcator auto;
1 x suport parbriz;
1 x husa care a avut si zile mai bune asa ca nu stiu daca mai merita trecuta...husa este Otter Box Defy si este rezistenta la stropire, praf si soc, a costa aproximativ 150RON.

PRETUL ESTE NEGOCIABIL (bineinteles, in limita bunului simt).

Predare personala in Bucuresti.

Contact: 0740621355 / boghy69mar[at]gmail.com
salvare
pret orientativ ?
florex1
Corect! am modificat acuma cu pret cu tot: 900RON
Sarac_rau
are rugina ? servo ? Clima ?
florex1
Nu are nici o problema urma sau semn, bateria tine cam 3 zile folosita la vazut un film si ascultat vreo 14 ore de muzica si 3 ore de internet. Nu prea am folosit-o decat ca gps si in concediu pe drum prin tren sau din astea.

Ecranul nu are nici o zgarietura, a avut folie din prima zi iar spatele are cateva urme fine fine. soft original, fara interventii de rootare, memorie interna 16gb, citeste orice sim, in orice retea:)

absolut orice detaliu va stau la dispozitie.
malaimalait
are wii-fi?
florex1
Wi fi, 3g, functie de telefon, bluetooth 3.0, tot ce trebuie. Mai multe detalii aici:
http://www.gsmarena.com/samsung_p1000_galaxy_tab-3370.php
florex1
up

19 Sep 2012, 21:22:
Vanduta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.