Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] 4 anvelope iarna 205/65/R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Marsulici
Ma intereseaza sa cumpar 4 anvelope de iarna.

dimensiuni : 205 / 65 / R15

SH , cu DOT cel putin 2010.
pot sa fie si noi anvelopele daca oferta este buna smile.gif

Lasati un raspuns aici sau PM.

Multumesc.
Marsulici
UP!
COSMIN-uau
205/55/16 ai fi interesat
Marsulici
Din pacate nu ... ar trebui sa cumpar si jante pentru aceste cauciucuri si nici nu sut omologate pentru masina mea sad.gif
CatalinBI
195/65 R15 vrei?
Marsulici
Imi pare rau dar nu vreau sa folosesc alte dimensiuni decat cele omologate ... mai ales la anvelopele de iarna.
Marsulici
UP !!!
Marsulici
UP !!!!

2 Oct 2012, 21:45:
UP !!!
Marsulici
UP!!!
Judet-99
buna am cauciucuri Pirelli dimensiunile pe care le vrei tu 700 ron costa toate 4 dar sunt folosite 1000 km sunt luate de noi si sa vandut masina fara ele si au ramas,am dat pe ele 1200 ron noi.
Marsulici
Salut, ai PM de la mine.
Marsulici
UP
Marsulici
UP !!!
Marsulici
UP
Judet-99
cam astea sunt
shake
RECOMAND aceste cauciucuri cu multa incredere !!! , isi fac treaba foarte bine, mai ales la tractiune.

considera un up/ sfat.

Marsulici
Din pacate dimensiunile nu sunt cele pe care le caut ... altfel le-as fi luat pe loc.

Anuntul ramane valabil !!!


PS : Stie cineva prin Bucuresti un depozit unde pot gasi niste cauciucuri SH ok ca pret si calitate ?
Judet-99
am dat pe aceste cauciucuri undeva la 14 milioane noi noute si am vandut masina cu rotile de vara si astea au ramas nu sa folosit mai mult de 1000 km,vreau macar 700 ron pe toate 4.
Marsulici
UP
Marsulici
UP
Marsulici
Anunt Valabil
Marsulici
UP
georgel188
am 205 65 15 iarna, dar nu sunt noi, sunt aduse acum 2 saptamani din germania, pret pt 4 bucati 600lei.
Marsulici
Imi poti spune ce marca si model sunt ?
Ce DOT au ? cu uzura cum stau ?
Eventual daca ai 1-2 poze ar fi perfect.

Multumesc.
georgel188
numai am 205 65 15, s-au vandut, mai am 4 roti de tabla pe 5 prezoane dimensiunea 195 65 15 goodyear iarna. si 4 roti 5 prezoane 225 60 15 dunlop de iarna.
Marsulici
UP
Marsulici
UP !!!!
Marsulici
up

25 Oct 2012, 16:46:
up
Marsulici
UP
Marsulici
up
Marsulici
up

3 Nov 2012, 20:24:
Se poate inchide

Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.