Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Belea de Dacie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Clipuri video
C@talin


radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
fzoli
Ar trebui suspendat carnetul tot restul vieti lui pentru ca pune in pericol circulatia, este un pericol public se crede in formula 1, din cauza unor oameni ca el se produc atatea accidente soldate cu raniti si morti.
Iulikk
O fi de pe forum? icon_mrgreen.gif
4x4
radmasa.gif

Astept partea a doua.
abz.iulian
Merita bagat la parnaie si facut "fetita" celor de acolo gun3.gif
2xGI
Pregatim 3-aru'.......... sii.. DU-TE DICAAAA radmasa.gif

vrea sa arate ce poate masina sofer1.gif
Raduchu
DU-TE DICAAAAAAAA!!!!! radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif radmasa.gif
bobo77
Omul este de internat...mai de graba.
CatalinBI
adevarul e ca sa faci cu o dacie un "mertzan" e ceva demn de filmat....
unii sunt inconstienti...
C@talin
mergem mai incet ca nu avem adversari si avea 120 pe ceasuri, deci e de coma . laugh.gif
serban24
QUOTE(4x4 @ 29 Sep 2012, 16:37)
radmasa.gif

Astept partea a doua.
*


Cand o da roata de un stalp..
cielo99
QUOTE(CatalinBI @ 29 Sep 2012, 22:42)
adevarul e ca sa faci cu o dacie un "mertzan" e ceva demn de filmat....
unii sunt inconstienti...
*



Pai crezi ca ala cu mertanul era curios daca-l depaseste sau nu Dracia? Ala mergea relaxat cu 100, normal ca Dicaaaa l-a depasit cu 105. Numai Dicaaaaaa era in concurs cu ceilalti, ceilalti nu erau in raliul Dicaaaaaa.

Am mai intelanit si eu, si cred ca si voi Dici dianstia in trafic, eu de obicei ii las sa treaca, prefer sa se bataie in spate la altul decat sa imi intre mie aiurea in depasire cand vine din fata.
iulia_boris
QUOTE(cielo99 @ 1 Oct 2012, 09:07)
Pai crezi ca ala cu mertanul era curios daca-l depaseste sau nu Dracia? Ala mergea relaxat cu 100, normal ca Dicaaaa l-a depasit cu 105.  Numai Dicaaaaaa era in concurs cu ceilalti, ceilalti nu erau in raliul Dicaaaaaa.

Am mai intelanit si eu, si cred ca si voi Dici dianstia in trafic, eu de obicei ii las sa treaca, prefer sa se bataie in spate la altul decat sa imi intre mie aiurea in depasire cand vine din fata.
*


corect.
in orice caz io i-as desfiinta incisivii.. mad.gif
4x4
Dica e prietenul lui imaginar? Nu cred ca mai e cineva cu el in masina.

Oricum, astept "Dica goes to Russia"
cipri20
Trebuie sa-i fi ramas spatiu pe memoria sculei cu care a filmat ca sa-i ajunga si pt filmarea arestarii si a procesului...cum spunea cineva in seinfeld tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.