Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 Anvelope DUNLOP WINTER SPORT 185/65/R15
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AMZ
Dupa cum spune si titul:

Vand 4 Anvelope SP DUNLOP WINTER SPORT 3D MS MO 88T 185/65/R15-/DOT-3910-impecabile , mai duc lejer 2-3-4 ierni-
-Pret pachet -600 lei.-pret fix.Primul venit, primul servit-nu rezerv pentru nimeni!
Nu se vand la bucata-pret pe toate-nu expediez in tara, decat cu plata in avans- de aceea prefer sa le dau in Bucuresti.-sec.2

au fost pastrate perfect-si depozitate in magazie pe perioada ierni.
Nu ma grabesc sa le dau, pentru mine mai am un set jante + anvelope tabla pt.iarna.
Ca intodeauna o sa va rog fara comentarii inutile si off-topic, nu va intereseaza… nu comentati, dau Report instant, ma contactati pe PM sau tel., nu vreau sa murdaresc topicul.
tel-0720345635-Alex.

mai adaug poze pe parcurs!
calin1975
Salut,
Ma intereseaza anvelopele daca nu au avut in istoric probleme, vulcanizari, galme etc. si daca mai au min. 6mm profil Am incercat sa te contactez pe mobil, nr meu este 0749 061 030
AMZ
QUOTE(calin1975 @ 30 Sep 2012, 16:41)
Salut,
Ma intereseaza anvelopele daca nu au avut in istoric probleme, vulcanizari, galme etc. si daca mai au min. 6mm profil Am incercat sa te contactez pe mobil, nr meu este 0749 061 030
*



Salut, am vorbit la telefon in cele din urma, am verificat cateva firme de curierat..transportul pana la CJ sare de 110 lei pt.4buc...dar daca gasesti tu alta firma care sa ia 50 lei, imi dai de veste!
stima,
calin1975
Am verificat pe site-ul Sprint Curier pt 30kg aproximativ - oricum ei nu le cantaresc, iese 49.5 lei tarif expeditie. Aici nu apare costul rambursului dar din ce am vazut la altii tb sa fie ceva sub 10-15 lei (de regula 1%+ 8 lei), daca esti de acord ca rambursul sa-l suporti tu putem merge pe varianta asta.
AMZ
Vandute..se poate inchide.

multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.