Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]HUSA AUTO CU MASAJ SI INCALZIRE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ph 25 BET
am de vinzare o husa auto cu masaj si incalzire....
mi-a adus-o cineva din germania dar nu imi e de folos pt ca am deja scaunele incalzite.
husa are mai multe functii si moduri de masaj...acesta se face in 5 puncte,doua la picioare si 3 pe coloana....adevarul e ca e foarte placut masajul... biggrin.gif

pret 100 de lei negociabil

tel 0734193794
ph 25 BET
valabil....
ph 25 BET
Valabil si negociabil....
ph 25 BET
sus...
ph 25 BET
up...
ph 25 BET
upppp....
ph 25 BET
Valabil....
ph 25 BET
datorita faptului ca am trimis husa prin curier unui nesimtit de coleg de forum iar acesta a refuzat primirea pt ca i s-a parut costul transportului prea mare...era 21 de lei...iar eu am fost nevoit sa platesc 42 de lei transportul tur si retur al coletului,de azi inainte daca cineva vrea husa va trebui sa imi achite in avans intr-un cont de card contravaloarea transportului si abia apoi ii trimit obiectul...

asta e...asa se intimpla cind ai incredere prea multa in oameni....mai iei si teapa....

anunt valabil in continuare....
sorin1983
radmasa.gif da-i si numele ca poate mai interactioneaza si altii cu el
ph 25 BET
omul se numeste rusu cornel si e din braila...ce nume are pe forum nu stiu ca am vorbit cu el doar la telefon...
ph 25 BET
Valabil....
ph 25 BET
Valabil....90 de lei plus transport prin posta sau curier.....
ph 25 BET
upppp....
mlevy
Schimb cu carkit nokia??
ph 25 BET
pt ce model de nokia e carkitul?
pune si tu niste poze si da mai multe detalii ca m-ar interesa....
mlevy
Este pt. Nokia 6210,6310,6310i...
ph 25 BET
deci banuiesc ca pe nokia n95 sau e90 nu se potriveste,nu?

ca astea sint telefoanele mele dar daca nu se potriveste atunci chiar nu am ce face cu el....
mlevy
Sincer nu am inercat nu stiu daca merge sau nu,avand in vedere latimea lui nu cred.
ph 25 BET
valabil....
ph 25 BET
uppp....
ghitza
recomand ,user serios
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.