Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Vand Dacia 1300 ORIGINALA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
andrufl
Vand Dacia 1300, fabricatie 1975, 78.000 km, toate piesele ORGINALE, inclusiv cauciucurile. Vopseaua este cea originala, de asemenea.
Masina este in perfecta stare de functionare. ITP valabil pana in 2014.
Maine voi posta si poze.
Pret 8000 lei.

Tel contact: 0763.777.727


8 Oct 2012, 08:41:
Pozele.
Proiectoarele originale le am, dar au fost date jos.
Am gresit cand am scris kilometrajul. Are 72.800, nu 78.000.

8 Oct 2012, 11:22:
O bucatica de istorie.

8 Oct 2012, 17:31:
O comoara de nepretuit.

9 Oct 2012, 07:04:
Pentru cunoscatori.
danut 69-71
Frumosa masina, spor la vanzare.
M5665
Buna seara,

in ce oras se poate vedea masina?

Va multumesc.
andrufl
Buna dimineata,
Masina se afla in Bucuresti.

10 Oct 2012, 10:53:
danut 69-71 Multumesc. M-as bucura sa ajunga pe mainile ciuva care sa o aprecieze la adevarata ei valoare.
iulica89
Un pic de detailing nu i'ar fi stricat - ceva de genu cu carpa uda cu care s'au sters canapelele sa se fi sters si pe vinilul de pe jos eventual si un ulei siliconic, jentile curatate si vopsite, cauciucurile acelea Victoria care se gasesc pe masina au fost montate si pe model '89 deci nu cred a fi originale, bara spate infundata (un pic si aripa stinga fata), scrisul de pe portbagaj pus la locul lui ...
Un pic cam piperat pretul pentru cele oferite sad.gif

Bafta la vinzare!
andrufl
Bancheta se vede asa din cauza luminii, nu este uda. Masina nu a fost cosmetizata pentru poze.
tpv
Pe scaunul din fata se vede clar urma de carpa, iar aripa fata e atacata de rugina.,
Legat de pret, nu suntem in masura de al comenta, fiecare stabileste pretul pe care il considera, timpul de vanzare va demonstra daca este un pret mare sau nu in raport cu ce ofera, oricum cred ca vizeaza un anumit segment de cumparatori
Bafta la vanzare!
ydaniel
Eu am vazut masina.Este buna,dar necesita o revizie completa care nu va fi deloc ieftina,dar va fi in final o masina pe care te poti baza.
Si puteam sa o iau la alt pret,dar deocamdata am destule troașce pt reconditionat.
c0xty
cand si daca ajunge la pretul de 2000 lei sunt dispus sa iau masina pentru garaj
Aproape m-am nascut in asa ceva , am copilarit in asa ceva si as vrea sa am din nou una asemanatoare ca masina de duminica
andrufl
Un singur proprietar.
andrufl
UPDATE pret: 1500 euro.
andrufl
Sus cu batranica.
hd85grf
pentru varsta ei arata foarte bine, spor la vanzare.
andrufl
Multumesc!
andrufl
Sus cu ea :-)
andrufl
Sus cu ea.
andrufl
Se poate inchide. Masina s-a vandut.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.