Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT TWINGO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
K-tlyn
Vand RENAULT TWINGO fabricat 08.2001,motor 1.2 16 V (55kw/75 cai putere), import Germania 2010. Dotari: ABS, 4 AIRBAG-URI, SERVO-DIRECTIE, DIRECTIE ELECTRONICA ASISTATA, GEAMURI ELECTRICE, OGLINZI ELECTRICE INCALZITE, INCHIDERE CENTRALIZATA CU TELECOMANDA PE CHEIE (2 CHEI FUNCTIONALE), IMOBILIZATOR ELECTRONIC, PLAFON RETRACTABIL DIN MATERIAL TEXTIL (fara probleme), PROIECTOARE CEATA, FARURI REGLABILE ELECTRIC, MP3 PLAYER CU USB. Masina este foarte bine intretinuta,nu are probleme tehnice,asigurare si ITP valabile.Sunt proprietar din feb.2011. Consum foarte bun,taxe mici si ieftin de intretinut.Ofer cauciucuri de vara si de iarna.
PRET: 2000 E neg
TEL: 0756847021

8 Oct 2012, 21:36:
up!
K-tlyn
up!
adrianrizescu
Are si AC ???

12 Oct 2012, 19:21:
Km ???
K-tlyn
Masina are aproape 127.000 km. Nu are AC.
K-tlyn
1900 E

17 Oct 2012, 19:59:
Este o masina tare buna...nu am timp sa circul cu ea si sta mereu in parcare nefolosita si in plus am alte planuri so...I need money!!!
dean35
faina "piticutza" rolleyes.gif
K-tlyn
Multumesc! Arata bine si este si foarte bine intretinuta.Nu are probleme tehnice; in urma cu 1 luna am facut revizia care a inclus:
-2 pivoti
-schimb acumulator
-schimb ulei (Castrol 5w40) + filtru ulei + filtru aer
-verificat antigel
Masina vine echipata cu 4 cauciucuri de iarna in stare bune + 4 cauciucuri de vara destul de bune.
Nu o vand de rea insa la job-ul pe care il am,sunt mai mereu plecat si in plus am si o a II-a masina de serviciu care e la mine full time.In aproape 2 ani de cand o am,nu am facut cu ea mai mult de 12.000 km.
Masina o detin din februarie 2011,sunt proprietar in acte,are asigurarea si ITP-ul valabile.
K-tlyn
Up!!!Este o masina tare buna!!!
K-tlyn
up!
K-tlyn
up!
K-tlyn
1800 Euro!!!
Este o masina foarte buna!
K-tlyn
1750 E!!!
Ultimul pret!!!
K-tlyn
up!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.