Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Logan 1.5dci Laureate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
logan_tm
Vand Dacia Logan 1.5dci Laureate
Dotari: aer conditionat, servodirectie, geamuri electrice, oglinzi electrice, computer de bord, cotiera originala, faruri de zi, portbagaj capitonat complet, protectii aripi, gri perle metalizat, fara rugina +patru roti complete de iarna( jante +anvelope Kumho).
An fabricatie: noiembrie 2005, unic proprietar.
KM:56600
Pret:3900 euro, negociabil.
Informatii: tel 0740989297
logan_tm
up
logan777
cum poti dovedi km ??

56.600 din 2005 si Dci

poti dovedi ca sunt REALI ?
georg3_x
In ce oras se poate vedea masina?
logan_tm
Masina se poate vedea in Timisoara.
Ii rog pe doritorii de comentarii referitoare la injectie sa se abtina. Masina functioneaza perfect, cine vrea sa aprecieze cat e de buna sa vina sa o vada intai.

10 Oct 2012, 14:00:
Pt logan777.
Kilometrii sunt reali. Accept orice test in service Dacia sau in alt service. Am impresia ca la 1,5dci se vede daca ai umblat la kilometraj, deci daca vrea cineva sa verifice e binevenit.
logan_tm
up
logan_tm
up
logan_tm
3800 negociabil
logan_tm
Am uitat sa precizez, sistemul audio este schimbat pe masina.
Configuratia actuala: radio-cd Pioneer DEH 5000UB cu intrare USB, pe spate doua boxe Sony Xplode pe doua cai iar in usile din fata sunt boxe component Crunch (bas+tweeter+crossover). Dupa aceste modificari sonorizarea a devenit decenta in masina. Sistemul a fost montat de o firma buna din Timisoara (nu cred ca pot sa ii dau numele, sa nu se considere reclama).

Pretul in continuare este negociabil.
logan_tm
3700 negociabil
logan_tm
3600 negociabil
logan_tm
3500 negociabil
logan_tm
3400 negociabil
logan_tm
Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.