Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] INCALZIRI IN SCAUNE ORIGINALE DACIA RENAULT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
alyalm
VAND INCALZIRE IN SCAUNE ORIGINALE DACIA RENAULT

MERG PE : DACIA LOGAN/SANDERO/DUSTER

RENAULT:CLIO /MEGANE/SCENIC/ETC

TOATE PRODUSELE SUNT NOI SI BENEFICAIZA DE 24 LUNI GARANTIE

PRETUL ESTE PENTRU UN SET COMPLET FARA BUTOANE 2 SPATAR+2SEZUT

PRETUL BUTOANELOR ESTE DE 50 LEI SI LE GASITI IN CELELALTE LICICITATII ALE MELE.

PENTRU PLATA IN AVANS AVETI TRANSPORT GRATUIT PRIN CURIER

PRET INCALZIRE FARA BUTOANE 100 LEI , CU BUTOANE 150 LEI

DETALII SI COMENZI LA 0746232322 /0766429225 ALIN[attachmentid=1627842797] [attachmentid=1627842798]
alyalm
up valabil
alyalm
up!!! valabil!!!
alyalm
up!!! valabil!!!
alyalm
up!!!! valabil!!!
FlameZJe
mufele instalatiei se potrivesc la laguna 2? cred ca am mufe sub scaune si as vrea sa stiu daca se potrivesc sau daca am de modificat. mersi
alinushy
nu se potrivesc
alyalm
este o mufa te tip ABS este verde cu 2 fire patratoase, daca nu se potrivesc mufele poti sa le legi de la bricheta, cu stima
alyalm
UP VALABIL!DOAR 100 LEI!! PENTRU DETALII SI COMENZI 0746232322/0766429225
alyalm
UP!! VALABIL!!! PENTRU MAI MULTE SETURI ACCEPT SCHIMBURI CU SMARTPHONURI SAU LAPTOPURI
alyalm
up valabil!!! OFERTA NOUA 10 SETURI+ BUTOANE DOAR 1000 RON
alyalm
UP!!! VALABIL!!! CHIAR NU VREA NIMENI?
alyalm
UP!! VALABIL!!
mlevy
Dai un set la schimb cu un CarKit Nokia???
alyalm
up!! valabil !!, da-mi mai multe detalii prin pm
alyalm
up!! valabil!!
alyalm
up!!! valabil!!! 0746232322/0766429225
alyalm
Up!!! valabil!!! Nou carenaje pentru scaune sau tavita consola centrala, 0746232322/0766429225
alyalm
up!! valabil!!!0746232322/0766429225 OFERTA NOUA 10 SETURI INCALZIRI+ 10 SETURI BUTOANE+ 10 SETURI CARENAJE BUTOANE LA DOAR 1500 LEI
alyalm
up!!! valabil!!!! 10 seturi fara butoane 700 lei , cu butoane 1000 lei, cu carenaje 1500 lei
alyalm
up!! valabil!!
alyalm

up!!! valabil!!!!
alyalm
up!! valabil!!! pentru mai multe seturi accept si schimburi cu smartphone
cliofan22
carenaje de clio ai?
alexme24
in ce constau acele carenaje butoane? :-?
se poate o poza ceva?
alyalm
up!!! valabil!!! ti-am atasat si poze
cliofan22
carenajele pt butoane sunt bucatile de plastic de pe marginea scaunelor, plastice in care se prinde butonul pt activare incalzire scaune.

Cele de logan NU se potrivesc si pe clio.

[attachmentid=1627850946]
alyalm
pt cliofan22 exact acele carenaje care le-ai postat poza le am, daca nu am tavita care vine in consola centrala si la clio poti decupa mocheta si vine perfect
alyalm
up!! valabil!!! 1 set incalzire+1 set butoane + tavita cadou + transport gratuit pentru plata in avans la doar 150 lei. NOU!!!! Oferim montaj in Pitesti si Bucuresti
Preturi montaj: Dacia logan, sandero duster cu mufa sub scaun 50 lei, fara muf 75 lei(trebuiesc trase fire), orice masina straina 100 lei, Pentru Bucuresti montajul costa 150 lei
alyalm
UP!!! VALABIL!!!
alyalm
up!!! valabil!!
alyalm
UP!!! VALABIL!!!
cliofan22
carenajele din poza mea sunt de logan, nu se potrivesc la mine. imi trebuie cele din prima poza postata de tine. eu am alt model de interior, fara tavita in consola centrala.
alyalm
carenaje am doar logan sandero si duster fara reglaj pe inaltime, cu stima
marius.apintiliesei
Salut,

Pentru Megane 2 / 2005, aduci si ornamentul de la cotiera pentru incalzire?... La ce pret incalzirea + butoanele + ornamentul de cotiera... si un pret total cu montaj in Bucuresti, mentionez ca am firele trase, trebuie decat puse mufele si sigurantele biggrin.gif...

Multumesc anticipat!
alyalm
salut ornamentul nu il am am doar o tavita si poti decupa acolo la frana de mana si poti sa il montezi, Referitor la preturi 100 lei setul de incalzire , 50 lei setul de butoane , 25 lei tavita, montajul in bucuresti 150 lei, in Pitesti 100 lei, cu stima
alyalm
up!!! valabil!!!
alyalm
up!! valabil!!!
alyalm
up!!! valabil!!
alyalm
UP!!! valabil!!
bella
Salut,

Ma intereseaza un kit de incalzire pentru un Logan PH2.
Concret, vreau foliile de incalzire, butoanele si carenajele(negre).
Spune-mi cat costa si pune-mi te rog niste poze mai mari cu ele(sunt TOATE de origine?sunt in punga/cutie cu sigla Renault?).

Merci.
alyalm
Salut da toate sunt de origine, carenajele vin in pungi transparente dar scrie renault pe ele, incalzirile vin in folie pe care scrie renault+ contin etichete cu renault, la fel si butoanele, cu stima
alyalm
up!! valabil!!
alyalm
UP!!! VALABIL!!
alyalm
up!!! valabil!!
alyalm
up!! valabil!!
alyalm
UP!! valabil!!
alyalm
up!!! valabil!!!
alyalm
up!!! valabil!!
alyalm
up! valabil!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.