Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] MEGANE
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cezar01
Megane Sedane Luxe Privilege,fabricatie 2006, inmatriculat 2007, negru metalizat, interior piele+textil culoare bej, oglinda interior electrocrom, oglinzi laterale rabatabile electric, cotiera fata/spate, bancheta cu sistem Isofix, perdelute laterale si luneta , geamuri electrice fata/spate cu impuls, inchidere centralizata, volan reglabil, senzori ploaie si lumina, proiectoare ceata, jante aluminiu, torpedo refrigerat, suport ochelari sofer, pilot automat, comenzi volan, in masina nu s-a fumat, carte service, facturi, carte tehnica etc. Stare excelenta, ITP 2013.
51.800 km. Al doilea proprietar.Pret 5300 euro.

Optional, roti de iarna. Jante de tabla de origine Renault 6,5 J 15 cu anvelope Continental 195/65/R15 si DOT 4509. Efectuati 12000 km. Prezoane, antifurturi si capace. Pret 250 euro.

Nu doresc schimb cu auto, eventual schimb cu barca inmatriculata la oricare Capitanie + diferenta din partea mea.
furnizor horeca
iti vine a crede ca nu ai spus daca e benzina sau diesel? smile.gif
dupa ceasuri, e benzina, dar nu toti cunosc...

bafta!
Cezar01
Multumesc furnizor horeca.
Scuze, benzina/ 1598 cmc.
99AIM
Megane Sedane Luxe Privilege fara clima?curios...
slider2
asta vroiam si eu sa zic
STALEX2004
doar rotie de iarna fara capace si antifurt le dai?ms
Vanzatorul de Iluzii
QUOTE(99AIM @ 13 Oct 2012, 08:34)
Megane Sedane Luxe Privilege  fara clima?curios...
*


O vreme a fost în opțiune contra 185 (parcă) € plus TVA inclusiv pe Privilege. Dacă mașina o fi fost comandată de RRO pentru stoc fără AC automat..., asta este, trăiască cei care făceau atunci stock management-ul.
Cezar01
up
Cezar01
Vandut,
se poate inchide.
furnizor horeca
fii amabil si zi-ne cat ai luat pe ea [si daca ai dat-o unui forumist eventual]. intreb sa stiu cat s-a devalorizat o masina mai veche ca a mea... sad.gif
Cezar01
Sigur, furnizor horeca.

A luat-o un cunoscut, 24.000 lei, inclusiv rotile de iarna.
Cele foarte bune!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.