Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Compresor profesional Fini made in Italy
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alin 75
Imi vand compresorul profesional Fini made in Italy de 3 KW / 380 V / 270 L / 395 L aer refulat / minut.Compresorul a fost folosit extrem de putin < 10-15 ore > si este in stare absolut perfecta < ca nou >.Am factura si garantie 12 luni.Pretul este de 800 euro si nu se negociaza smile.gif .Poza este cea din prezentare de pe internet / pt cei interesati pot revenii cu poze reale.Info la tel 0728863438 Alin sau pe forum.
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
mac1
Ce presiune minima- maxima de lucru are?
alin 75
Ai datele exacte aici
mac1
Ma interesa intre ce limite lucreaza presostatul.
Nu ai sa-l vinzi niciodata la acesti bani.Pretul care l-ai cerut este pretul unui compresor identic dar NOU. Cateva poze cu produsul erau bune, nu copiate de pe internet.
Orice lucru cumparat de nou isi pierde din valoare chiar daca nu l-ai folosit niciodata.
Si o masina noua daca ai scos-o pe poarta fabrici pierzi un 10-20% din valoarea ei.
Ma interesa un compresor putin mai performant fata de ce am, dar in cazul de fata prefer sa cumpar unul direct din magazin.
Succes la vanzare.
alin 75
1. M-ai intrebat la ce presiune lucreaza - ti-am pus poza de pe certificatul tehnic,mai mult chiar nu aveam ce face.
2. Daca nu cunosti produsul,nu iti da cu parerea - ai aici un link sa vezi cat costa compresorul de nou : http://www.net7.ro/compresoare-aer/compres...k103-270-4.html

3. Am explicat de la bun inceput ca produsul este ca si nou la cateva ore de functionare si nu avea sens sa-i fac poze,iar pentru cei interesati < nu bagatori de seama aiurea > pot sa adaug si poze reale smile.gif
4. Nu stiu care este problema ta cu ce pret am cerut eu ? te uiti peste topic,citesti atent articolul si daca esti interesat cumperi.....daca nu,nu iti mai da cu parerea,ca sincer nu ma intereseaza biggrin.gif ...asta este produsul,astia sunt banii...punct smile.gif
mac1
Si un pret de 3629 lei iti spune ceva?
http://www.compari.ro/compresor-c3765/fini/
alin 75
''prietene'' de forum...... poti sa stai si sa cauti 100 de oferte,ca nu ma intereseaza....ce nu ai inteles din ce ti-am scris ?? asta e marfa mea si astia sunt banii !!...... restul sunt povesti.Sa ai o zi faina biggrin.gif
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
sus
alin 75
up
alin 75
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.