Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RADIO CD RENAULT UPDATE LIST
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alecku
poze in celalalt anunt .urgent 70 lei ultimul pret
alecku
sus
cliofan22
care celalalt anunt? are tot, display+ radio + mufe+cablaj? in ce stare e?
alecku
e in stare impecabila e pachet complet . l-am dat jos la vremea respectica ca a fost inlocuit de un dvd auto 2din .masina am vanduto cu dvd ul incorporat ,am ramas cu radio cd ul .e versiune update list ,lumini albe .urgent fara discutie 70 lei
cliofan22
lumini albe adica le-ai schimbat tu, nu? led-urile.
ai codul, nu? din ce oras esti?
haha acum vad ca e de megane, nu de clio. Ar fi trebuit sa precizezi ca de megane. Nu imi trebuie, merci
alecku
e de megane .am avut 2 masini un megane si un symbol.am vandut megane ul am ramas cu symbolul ,.
pustiull
merge si pe megane 2.1 din 2004?
yuly_megan
QUOTE(alecku @ 30 Oct 2012, 19:10)
e de megane .am avut 2 masini un megane si un symbol.am vandut megane ul am ramas cu symbolul ,.
*




salut ti-am lasat pm astept niste poze daca se poate ?
Costel-2006
Merge pe Clio 2 ??
Din ce oras esti ??
marius.tt
nu am gasit celalant anunt , m-ar fi interesat si pe mine baga si aici poze
alecku
merge si pe clio . e putin cam prafuit in poze . merge impecabil .urgent ca plec din tara.

31 Oct 2012, 22:17:
merge si pe megane 2.1 din 2004 smile.gif .
malaguti
excl.gif daca merge pe un megane 1 clasic, model 2000 il iau eu. esti din bucuresti ?
taxi4you
il poti face sa mearga pe orice masina...conditia este sa ai cablajul original,comenzile volan si dysplay'ul original.
eu am montat pe un cielo asa ceva cum ti-am spus si se comporta ca pe un megane...nu stie ca functioneaza pe un cielo. biggrin.gif

1 Nov 2012, 13:35:
toata treaba m-a dus undeva la 400 lei...am facut-o pt comoditate...pt a putea avea comenzile lui la volan...nu-mi place sa ma "cotofenesc" incercand sa unmblu la cd.
Bafta la vanzare.
alecku
sus
imsocurious
il mai ai, cumva ?
alecku
este de vanzare .eu sunt plecat din tara ,dar e fratele acasa daca esti interesat .
ionutzmi
til cumpar eu azi , suna-ma pe 0763646797
pustiull
daca esti din bucuresti il cumpar astazi lasa-mi un mesaj sau un beep pe numarul 0764.535.433
pitura catalin
Radio cd-ul a ajuns la mine.Pare OK sunt multumit.
Se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.