Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 4 CAUCIUCURI IARNA NOI + 4 GENTI MAGNEZIU
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
georgione2005
Vand 4 cauciucuri de iarna noi 205/55/16 au fost montate pe genti pentru 1 luna cand masina a fost lovita , sunt de iarna M+S 91H indice de viteza sunt produse pe 3/7/2011 si au fost cumparate in decembrie 2011 masina a fost lovita in ianuarie si de atunci nu au mai fost folosite , pe langa acestea vand si 4 genti magneziu de renault megane 2 pachet complet 1600 de ron (gentile nu au fost afectate in urma accidentului masina fiind pe loc si a fost lovita fata / spate ) .

Tel 0765408404 sau PM

Pagina producator
ms_ervin
Doar jentile, un pret?
Au capace?
georgione2005
250 ron janta si 200 de ron cauciucul separat si da jantele sunt complete
ms_ervin
cumva in a 5-a poza scrie RETREAD? care inseamna resapate?
pihai09
predare personala sau trimiti in tara?
georgione2005
se trimite si in tara daca cineva este interesat se pun bani de transport in avans dus intors pe card pentru a fi sigur ca nu plimb cauciucurile aiurea pe drumuri in tara si restul se achita la primire prin ramburs la curier
sorin1983
Scrie ca sunt resapate pt altii care nu stiu si vor sa cumpere, sa nu se trezeasca cu altceva decat se asteptau... plus ca 100 gr de plumb pe roata e al dracu de mult.
georgione2005
iti multumesc pentru amanuntele adaugate dar sa sti ca este atasata si o pagina a producatorului pe acest anunt anti reclama si alte discutii de genu asta nu isi au rostul cauciucurile sunt noi cumparate din selgros anul trecut in luna decembrie au fost facute poze cu toate detaliile si firma producatoare tocmai spre o buna informare , partea de echilibrare si alte amanunte de acest gen se pot face doar intr-un service autorizat sa faca acest lucru numai ei iti pot spune daca geanta e stramba sau dreapta banuiesc ca la asta te refereai
Iulikk
Se referea la a 4a poza.
georgione2005
Crezi ca au fost echilibrate de mine personal sa pot explica de ce e mai mult sau mai putin fier pe roata , dupa parerea mea cred ca este facuta prost dar asta o constata un service nu eu sau alti bagatori de seama , se merge cu ele la un service se pune pe aparat si se constata cat de drepte sau strambe sunt numai ei pot sa spuna acest lucru .
georgione2005
Acestea sunt pozele cu jentile si cauciucurile , cauciucurile sunt noi cumparate din selgross anul trecut in decembrie , acea janta a fost re-echilibrata si jantele au semne de folosinta nu sunt strambe sau lovite grav .

Pret final nediscutabil pachet complet 1300 de ron , pret separat jante 165 ron bucata se vand doar toate 4 si cauciucurile 165 ron buc la fel se vand toate patru , pretul si la unele si la celelalte sunt sub pretul pietei avand in vedere ca un cauciuc de acest tip se vinde cu minim 220 in magazin si jantele cu min 200 ron inca ceva gratis nu avem smile.gif) jantele nu sunt NOI au fost folosite 4 ani deci nu au cum sa fie intacte si fara semne de folosinta imi pare rau

8 Nov 2012, 11:39:
up
georgione2005
up nu are nimeni nevoie de cauciucuri noi de iarna ??? se vand si separat cauciucurile decat fara jante pentru cine e interesat
Cata10
de unde esti?
Cristi A
scz
tpv
prima oferta si ultima din partea mea: 1000 lei!
argon
QUOTE(georgione2005 @ 1 Nov 2012, 19:22)
cauciucurile sunt noi cumparate din selgros anul trecut in luna decembrie
*




QUOTE(georgione2005 @ 9 Nov 2012, 21:04)
up nu are nimeni nevoie de cauciucuri noi de iarna ??? se vand si separat cauciucurile decat fara jante pentru cine e interesat
*



Cauciucurile nu sunt noi, sunt resapate, inteleg ca vrei sa-ti vinzi marfa, dar nu dezinforma voit sau nu. Iar cine ti le-a echilibrat si-a batut joc de jante, aia sunt plumbi pentru jante de tabla, le zgarie pe cele de aliaj.
georgione2005
Imi cer scuze pentru toti baieti buni dar odata ce este pusa pagina producatorului , sunt puse poze cu detalii despre cauciuc nu dezinformez pe nimeni si un cauciuc reesapat se vinde la magazin ca nou dupa procedura de reesapare, si la acest pret nu cred ca iti iei masura 205/55/16 ceva DUNLOP, MICHELIN , NOKIAN ,GOODYEAR si alte firme unde un singur cauciuc costa de la 400 - 450 ron in sus varianta oferita de mine e o varianta lowcost si sa sti ca si cele RESAPATE te tin cat ai nevoie adica 3-4 ani in functie de KM pe care ii faci si de calitatea REESAPARI acestea sunt made in PORTUGALIA nu CHINA sau TURCIA asa ca rog pe cei interesati sa oferteze si bagatori de seama sa se abtina de la comentarii inutile si rau intentionate Va Multumesc

pentru oferta primita de 1000 de ron nu ma intereseaza imi pare rau si sunt din bucuresti , rotile provin de la masina pe care o am avariata

11 Nov 2012, 12:49:
up
georgione2005
doar cauciucurile mai sunt de vanzare jantele sunt rezervate o saptamana pana vor fi cumparate

pret cauciucuri 700 de ron toate 4 varianta LOWCOST( egal la pret cu unul singur GOODYEAR sau DUNLOP acestea fiind o calitate net superioara dar foarte costisitoare )

GOODYEAR

Dunlop
georgione2005
up
M i h a i
De ce nu ai pus Dunlop-ul asta http://www.vanzarianvelope.com/dunlop-205-...1--p454717.html ? Le cauti pe cele mai scumpe radmasa.gif xl, rof Ale tale au extra load? Run on flat?
georgione2005
Cum o dai tot nu e bine smile.gif) GRATIS NU AVEM sau pomana , acum ca am stabilit, pretul doar pentru cauciucuri este de 700 de ron cine vrea sa cumpere ok cine nu sa se abtina va rog frumos , sunt anumite persoane care din lipsa de activitate si din speranta ca poate prinde un PROMO ieftin si incercand sa profite din disperarea altuia care a avut o problema spera sa ia ceva cat mai LOW COST adica MOCA din pacate acest lucru nu este posibil pentru ca acel obiect din care se incearca sa se mai scoata ceva din pierdere a fost cumparat tot pe bani si nu a picat din cer .

Va multumesc pentru intelegere si atentia acordata , criticile sunt bine venite te fac sa fi mai exigent cu tine personal si inca ceva atata timp cat postezi aici inseamna ca esti interesat de ceva nu cred ca striga dreptatea in nimeni fara motiv asa ca va astept cu oferte pe toti care ati adaugat anumite comentarii acestui anunt .

CAUCIUCURI RESAPATE NORTHENA 205/55/16 DE IARNA CUMPARATE IN LUNA DECEMBRIE ANUL 2011 DIN SELGROS

SUNT FABRICATE IN PORTUGALIA IN 03.07.2011 SI SUNT NOI MONTATE PE GENTI DOAR 1 LUNA INCA AU ACELE ELEMENTE DE CAUCIUC CARE DEMONSTREAZA CA SUNT NEFOLOSITE

20 Nov 2012, 10:37:
up
slider2
nu ca as vrea sa te oftic dar genti sunt cele pe care le folosesc femeile, masina foloseste jante
georgione2005
ok 700 ron cauciucurile , adevarat gentile le folosesc femeile jantele sunt la masini gresala mea
XMihai
ofer 800 lei pe tot pachetul
georgione2005
800 de ron pe ce pe cauciucuri sau pe jante ca impreuna nu au cum la acest pret
psystem
Iti ofer 650 pe jante.
georgione2005
INTELEG SI MULTUMESC DE OFERTA JANTELE SUNT REZERVATE DE UN ALT USER LA ACELASI PRET CARE A MAI CUMPARAT CEVA PIESE SI O SA VINA SA CUMPERE I-AM PROMIS CA REZERV PE O ANUMITA PERIOADA DE TIMP DUPA ACEA PERIOADA SUNT DISPONIBILE DAR MAI MULT CA SIGUR O SA CUMPERE MAI SUNT VALABILE CAUCIUCURILE 700 RON TOATE 4 POATE SE MAI DISCUTA IN FUNCTIE DE OFERTA
georgione2005
600 de ron pentru 4 cauciucuri noi NORTHENA de iarna 205/55/16 pentru megane 2 sau alte masini care au aceleasi dimensiuni

2 Dec 2012, 09:21:
up
georgione2005
up
georgione2005
Vine iarna !!! 4 cauciucuri de iarna 599 ron sunt noi
nicu_45
pina la urma sint sau nu sunt resapate....???!!!(ca nu mai inteleg nimic...!!!!)...bafta...
psystem
Ai vandut jantele? Oferta mea inca mai e valabila.
georgione2005
up
georgione2005
up
georgione2005
up 550 ron 4 bucati
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.