Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] RENAULT LAGUNA 2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
david.devu
Salut

Dupa cum spune si titlul vand renault laguna 2 motor 1,9 dci 120 cp. An fabricatie 2004 adusa in tara in 2008 tinuta numai in garaj. Merge perfect si arata foarte bine. Kilometrii reali 196.000. Multe dotari, EURO 3; Cutie manuala 6+1; Oglinzi electrice incalzite; Servo-Directie; 8 Airbaguri; aer conditionat; Computer bord; Inchidere centralizata; ABS+AFU

Pret 7500 euro foarte putin negociabil masina arata foarte bine doar pentru pasionati.

paul_p
QUOTE(david.devu @ 29 Oct 2012, 13:21)
doar pentru pasionati.
*


Anunturile care contin asemenea fraze ar trebui sterse instant.
Ca si anuntul de fata, sunt incercari de a pacali cumparatorul.
pishky
colegu, daca chiar vrei sa o vinzi ajusteaza pretul, nu o sa iti dea nimeni in veci 7.500 pe ea.

eu am luat acum 2 ani, cu 8.000 laguna 2, 2006, 2.0 dci 173 cp, initiale paris.


PS - ai dreq constanteni......
david.devu
pe acest site se poarta aceste preturi, mai e unul cu un passat chel, care daca crede ca a venit cu vw pe site - ul reno e ca si cum ar aduce lumina in casele noastre, care vrea pe el vreo 9300 de parca aici ar fi ultimii fraieri....asa ca imi permit sa cer preturile astea

Mai mult cand un coleg de-al meu i-a spus ca cere prea mult si e bataie de joc la adresa membrilor acestui forum, moderatorului i-a dat ban pe cateva zile......deci...abtineti-va la comentarii

7 400 ultimu pret banu jos smile.gif
Roberto$
la banii astia este ultimul model de laguna full 2010 2011 ,mai analizeaza si tu piata masina ta mai mult de 3000 nu face ,este si cheala am luat eu pe ea acum 2 ani 4 mii si era aproape full oricum bafta la vanzare
david_antonyo
salut, ofer 2500 euro.
pishky
colegu, eu ti-am zis cum privesc eu lucrurile (pe banii mei).

masina ta, pretul tau, faci cum crezi, jos palaria, daca vrei sa vezi ce zic si altii bine, daca nu, iar bine.


Free up, nu am sa mai intervin.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.