Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND][SCHIMB][CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
dmc88
Salutare! am o dacia 1310l din 98 gata pt remat si as vrea sa o salvez... sau poate un schimb cu dacia super nova + diferenta din partea mea ..sau a treia varianta cumpar caroserie dacia 1310l din anul 97-2000


am sa pun cateva poze saptamana asta

4 Nov 2012, 12:42:
up...

5 Nov 2012, 09:28:
up

5 Nov 2012, 11:37:
motorul este nou , l-am facut acum 3 luni de zile, nu am circulat deloc cu ea, cred ca am doar km de la probele motorului adik undeva la 25km ,eu am masina de la firma cu care mai ma deplasez... dar totusi vreau sa o salvez, sau un schimb pe o alta masina + diferenta din partea mea... este cam ruginita smile.gif cei drept rolleyes.gif am pus cateva poze

5 Nov 2012, 11:39:
excl.gif excl.gif radmasa.gif

5 Nov 2012, 13:12:
up up vre-o sugestie

5 Nov 2012, 18:39:
sad.gif nimni nu am ajuta si p emine cu un sfat mad.gif
Lde 2100
Salut!Nu vinzi separat cuiul de remorca?
vion
dar ce e de salvat? cateva rugini? cazi din ea? eu unul nu inteleg! un tinichigiu cred ca rezolva fara multa cheltuiala pt a mai merge 2-3 ani. parerea mea, stima!
dmc88
sincer.. am fost la un tinichigiu cu ea si mi-a cerut mult mai mult decat face ea... si ca tre sa o recarosez.. imi pare rau ca nu am avut timp sa stau de capul ei... si in plu asa este cand ai o a 2 masina. este statuta de 3luni...
vion
salut iar, parerea mea este ca pentru o dacie din 1998 orice suma ceruta de oricare meserias este mai mult decat face masina (asta din punct de vedere strict financiar) .pentru aproape orice lucrare sumele se masoara in sute de lei si e clar ca nu face.am si eu o dacie care imi sta de aproape un an pentru ca nu am mai avut nevoie de ea dar unele lucrari de genul celor prezentate de tine le-am facut singur numai ca sa o tin in viata .orice hotarasti iti vor trebui 2 chestii timp si bani- daca ai mai multi bani va fi mai putin timp si invers.asa ca succes!
si cred ca daca mai continuam discutia pe reparare va trebui sa muti topicul acolo unde ii e locul !!!
dmc88
e asta este ...sa dat, vandut , multumesc pt sfaturi, se poate inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.