Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionik_e4
Cumpar Solenza cu aer conditionat ca de aceea am dat-o pe a mea...in principiu caut o masinuta buna ca cea pe care am avut-o,o masina de proprietar,nu toate raciurile de samsari...astept oferte.
0763686928/ionut
id mess: ionik_e4
vld22
salut ..am mea este din 2004 ..model clima ..culoare alba ..nu mai are asig nici ITP dar se rezolva repede daca esti interesat ..iti atasez niste poze
ionik_e4
Up..
kondl
eu o sa o dau pana in vara! e 2003 octombrie, 59000km, masina e luata de mine la 32000, si nu am mers asa mult cu ea! verde cameleon, cum era si a ta,modelul scala! schimbat recent distributie, placute, ulei, filtre, bucsele toate, si un cap de planetara, ca incepuse sa troncane. plus modificari pentru confort adica deschidere electrica portbagaj, modul inchidere geamuri automat, alarma vyper, geamuri 60% fata+spate, toba sport, soft modificat la firma serioasa (de la 75cp la 82cp, sau cel putin asa mi s-a spus) cauciucuri all season noi, 165 fata, 175 spate, debica, jantele originale scala. masina arata impecabil. ITP facut acum o luna, valabil pana in 2014 in septembrie parca
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.