Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Golf 3 GT intretinut
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabyyy26
Vand golf 3GT motor de 1800cmc 90 CP ,aer conditionat,proiectoare,oglinzi electrice, evacuare sport,suspensie sport cumparata de noua si montata pe masina aproximativ acum un an
instalatie de HIDROGEN montata pe masina consum in oras de 6% benzina.Nu are defecte ascunse ,functioneaza absolut tot pe masina accept orice test in service,nu sunt probleme cu actele,masina intretinuta.
Accept si anumite schimburi.Vand GOLF 3 GT

pret 1600 eur neg.
tel 0727457806
argon
QUOTE(gabyyy26 @ 4 Nov 2012, 19:38)
instalatie de HIDROGEN montata pe masina consum in oras de 6% benzina.
*



Si 2.5 extraurban, si eu mi-am pus hidrogen, recomand.
ydaniel
Unde e statie de alimentare cu hidrogen in Romania?
caktuss
n-are nevoie de statie de alimentare, colecteaza hidrogen din atmosfera prin osmoza. si are NOS pe baza de gaze date de sofer


radmasa.gif
gabyyy26
QUOTE(caktuss @ 4 Nov 2012, 19:11)
n-are nevoie de statie de alimentare, colecteaza hidrogen din atmosfera prin osmoza. si are NOS pe baza de gaze date de sofer
radmasa.gif
*


Daca tu habar nu ai de acest combustibil nu inseamna sa incepi sa faci misto , in loc sa faci misto ai putea sa pui mana sa citesti si sa vezi ce rezultate ai in urma electrolizei apei daca vrei sa cumperi ceva ok daca nu abtinete de la comentarii de prisos.
bv-08-fgm
Arata bine masina.Totusi e mk3 clasic, cu motor de 1.8 90cp nici decum GT,nu ai mici macar scaune de gt pe el rolleyes.gif .Cat despre consum mai pune 1 % si te cred.


Spor la vanzare excl.gif
gabyyy26
In carte de identitate scrie 1.8 GT .Sa nu faci confuzie cu scaunele recaro care au fost montate pe VR6 si care unul altul a montat si pe 1.8 GT cele originale care vin pe 1.8 GT sunt cele care le am eu pe masina.
adriano94
Ai putea sa pui si niste poze cu instalatia sa vedem si noi cum arata?De curiozitate de unde alimentezi cu hidrogen? happy.gif bafta la vanzare,arata bine masina
gabyyy26
Alimentez cu hidrogen din apa distilata, am facut un generator de hidrogen care face electroliza si asa disociez apa in hidrogen si oxigen. Sa nu umplu topicul cu tot felul de informatii plictisitoare pt. unii mai multe detalii pe forum daciaclub la sectiunea imbunatatiri dacia clasic topicul despre hidrogen gasesti acolo si procesul de fabricatie al meu cu poze etc.
gabyyy26
up!
gabyyy26
up!
gabyyy26
UP!
gabyyy26
up
gabyyy26
Sa vandut se poate inchide.
Multumesc.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.