Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Se circula pe Pitesti-Valcea?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Calatorii si Intalniri > Starea Drumurilor
liviu_lb
Trebuie sa ajung maine in Valcea si am auzit un zvon ca nu s-ar circula pe Pitesti-Valcea (sau nu pe traseul normal). Cica ar fi fost o stire de genul asta pe la tv. Stie cineva cum e drumul ?
Funny
Saptamana trecuta se circula pe ruta Pitesti-Curtea de Arges-Valcea.
anpop
Se circula cu masina mica, sigur! la km 153+123 - 153-166 (la dedulesti dupa mici) o sa circuli cativa metri pe o banda..
liviu_lb
QUOTE(costi @ 26 Aug 2005, 13:18)


merci costi, am fost pe acolo dar link-urile alea nu prea functioneaza.
vv
da, da' ai citit posturile 32-34? wink.gif
Vezi si http://www.andnet.ro/RESTRICTII.jpg, e 'up-to-date' (il actualizeaza mereu baietii)
anpop
hihi.. e in urma...la noapte fac hartile din nou....alalteieri am oprit 73c de tot ca nu aveau semnalizare...s-a rupt la km 60...acu merge pe juma de cale pt sub 3,5..restu' e pe dragasani
cel mai bine pt turisme ramane dealu negru...e o adevarata placere sa mergi pe el fara trafic greu biggrin.gif iar la km 153+123 recomand sa nu se aventureze masini cu garda la sol mai mica de 7 cm...in rest e OK! smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.