Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Dacia Drop Side (papuc)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Catalin83
Buna ziua
Nu stiu daca am postat unde trebuie,daca am gresit sectiunea rog un moderator sa mute topicul
Dupa cum spune si anuntul cumpat Dacia papuc modelul cu obloane(drop side)
Neaparat sa fie benzina injectie,anul fabricatiei dupa 2000,nu ma intereseaza km la bord sau culoarea ,tractiune fata sau 4x4,nu caut o masina perfecta dar nici sa necesite reparatii ulterioare,neaparat acte valabile,pt ca va trebui inscrisa pe numele meu,de preferat Bucuresti sau imprejurimi
Buget maxim 1000 Euro
Ma puteti contacta aici prin PM sau YM. piticot_23_2006
Multumesc si astept ofertele voastre

6 Nov 2012, 11:23:
Ok imi cer scuze ,nu prea stiu cum sta treaba pe aici
Multumesc ca sa mutat in aria care trebuie

6 Nov 2012, 17:42:
Nu are nimeni un papuc cu obloane de vanzare?
georgel188
am eu un papuc 2 locuri cu obloane si acoperit cu fibra,fabricatie 2005, 1.6 injectie, sunt al-2lea proprietar , o am de aproximativ 2 ani, 45.000km reali, eu am luat-o la 28.000, masina nu a carat greutati, doar ocazional ( de craciun - un porc , toamna - muraturi, etc.) un pret cinstit 1600euro. bucuresti. tel: 0.7.3.5.3.2.7.123
Catalin83
QUOTE(georgel188 @ 6 Nov 2012, 19:29)
am eu un papuc 2 locuri cu obloane si acoperit cu fibra,fabricatie 2005, 1.6 injectie, sunt al-2lea proprietar , o am de aproximativ 2 ani, 45.000km reali, eu am luat-o la 28.000, masina nu a carat greutati, doar ocazional ( de craciun - un porc , toamna - muraturi, etc.) un pret cinstit 1600euro. bucuresti. tel: 0.7.3.5.3.2.7.123
*


Multumesc pt interes,inteleg ca este un pret cinstit,dar nu am decat 45-48 de milioane maxim,si nu mai am de unde sa scot mai mult,bine acoperisul din fibra nu ma intereseaza,eu o vreau goala,bine nu asta era problema,dar asta este bugetul mai mult nu am
Multumesc inca o data de interes
Catalin83
Up
Catalin83
Nu are nimeni un papuc de vanzare ieftin?
Catalin83
Sus ,inca nu am gasit
Catalin83
up up up
Catalin83
Chiar nu are nimeni un papuc cu obloane ieftin?
Catalin83
Sus cu el
stabil777
poate ti-l dau p'-al meu e din 2000 , cauciucuri,injectie, lambda ,noi, si ambreiaj ,baterie ,doar vopsea ii trebuie si o aripa ,fiindca pe stinga are alt model,sincer il vind fiindca nu-mi convine sa dau la idiotii care au facut legea ,5milioane vechi pe rogvineta!
Am invatat mecanica pe el ,merge stas,are si gpl dar nu este omologat ,da un id de mess si mai vorbim.
Vreau acum sa-mi iau una sa ma plimb,de carat m-am saturat cit am carat la tarus ,mai mult nimic !
Vreau acum o masina sport ,in doua usi ,sau l-as da la schimb pe una daia!cu sau fara diferenta!
E inscris fiscal si la politie ,are itp -2013, asigurare , catalizator schimbat bun , frine super ,piese de rezerva toate functionabile ,un cablu totusi pentru frina de mina ,nou ar merita ca eu l-am facut p-ala vechi si era ruginit ,iar acu re cent ,am gasit pe spate rotile intepenite,frinate ,de ce nu stiu!Cred ca din cauza lui ! O fi de la frig?!Ca toata vara n-am avut probleme deloc!
In cilindrii are garnituri tut ,noi,la del si servo,imi mai trebuie in rezervor un indicator de nivel ca cel vechi ,era aiurea!
Iar acum ,imi trebuie trei cauciucuri de iarna, unu am ,scrie m+s pe el ,parca!Si e aiurea sa le tot fitii pe genti in fiecare an ,mai trebuie deci si 4 jenti!In rest , e bine.
Catalin83
QUOTE(stabil777 @ 19 Nov 2012, 22:51)
poate ti-l dau p'-al meu e din 2000 , cauciucuri,injectie, lambda ,noi, si ambreiaj ,baterie ,doar vopsea ii trebuie si o aripa ,fiindca pe stinga are alt model,sincer il vind fiindca nu-mi convine sa dau la idiotii care au facut legea ,5milioane vechi pe rogvineta!
Am invatat mecanica pe el ,merge stas,are si gpl dar nu este omologat ,da un id de mess si mai vorbim.
Vreau acum sa-mi iau una sa ma plimb,de carat m-am saturat cit am carat la tarus ,mai mult nimic !
Vreau acum o masina sport ,in doua usi ,sau l-as da la schimb pe una daia!cu sau fara diferenta!
E inscris fiscal si la politie ,are itp -2013, asigurare , catalizator schimbat bun , frine super ,piese de rezerva toate functionabile ,un cablu totusi pentru frina de mina ,nou ar merita ca eu l-am facut p-ala vechi si era ruginit ,iar acu re cent ,am gasit pe spate rotile intepenite,frinate ,de ce nu stiu!Cred ca din cauza lui ! O fi de la frig?!Ca toata vara n-am avut probleme deloc!
In cilindrii are garnituri tut ,noi,la del si servo,imi mai trebuie in  rezervor un indicator de nivel ca cel vechi ,era aiurea!
Iar acum ,imi trebuie trei cauciucuri de iarna, unu am ,scrie m+s pe el ,parca!Si e aiurea sa le tot fitii pe genti in fiecare an ,mai trebuie deci si 4 jenti!In rest , e bine.
*


Scuze colegu,dar nu gasesc timpul necesar sa vin sa vad masina,si nici nu imi permit sa fac aproape 300 km dus-intors doar sa vad masina

21 Nov 2012, 01:44:
UP...doar din Bucuresti sau imprejurimi

21 Nov 2012, 11:28:
up

21 Nov 2012, 19:07:
up
Catalin83
up up up
Catalin83
inca caut

25 Nov 2012, 02:42:
sus

25 Nov 2012, 22:49:
sus cu el
Catalin83
up

27 Nov 2012, 12:02:
sus
cojocaru27
tatal meu are un papauc pe care il auzeam ca ar vrea sa-l vanda. NU stiu ce an este exact, stiu ca este benzina si ca e drop side sigur. Chiar are un set de obloane de rezerva. Este destul de tipicar si stiu ca tot mestereste la ea dar nu as zice ca e o masina noua. Pretul e destul de mic, da-i un telefon 0744 650 094 Stefan - zona rahova.
Thx.
Catalin83
QUOTE(cojocaru27 @ 27 Nov 2012, 16:23)
tatal meu are un papauc pe care il auzeam ca ar vrea sa-l vanda. NU stiu ce an este exact, stiu ca este benzina si ca e drop side sigur. Chiar are un set de obloane de rezerva. Este destul de tipicar si stiu ca tot mestereste la ea dar nu as zice ca e o masina noua. Pretul e destul de mic, da-i un telefon 0744 650 094 Stefan - zona rahova.
Thx.
*


Ms frumos de informatie,nu ma intereseaza sa fie masina noua,ca alfel dadeam 2000 de euro si luam una din 2005-2005
dar nici sa necesite mare investitie dupa cumparare,acum bine af fi sa fie injectie,nu ma intereseaza pe carburatie,am sa sun,ms de info
Catalin83
up

29 Nov 2012, 14:31:
QUOTE(Catalin83 @ 28 Nov 2012, 01:49)
Ms frumos de informatie,nu ma intereseaza sa fie masina noua,ca alfel dadeam 2000 de euro si luam una din 2005-2005
dar nici sa necesite mare investitie dupa cumparare,acum bine af fi sa fie injectie,nu ma intereseaza pe carburatie,am sa sun,ms de info
*


Ms mult am sunat,insa masina este 97 sau 98 numai retin,eu vreau pe injectie neaparat
cojocaru27
ok, nu ai pentru ce, ca si info masina costa 3500 lei, poate este cineva interesat.
Multumesc.
Catalin83
QUOTE(cojocaru27 @ 29 Nov 2012, 16:33)
ok, nu ai pentru ce, ca si info masina costa 3500 lei, poate este cineva interesat.
Multumesc.
*


Am gasit ceva ceva,o dacie din 2002 injectie tractiune integrala,2900,insa trebuie sa schimb aripile pe fata si sa i dau o vopsea
Catalin83
Trebuia a doua zi sa ne intalnim sa batem palma insa omul nu a mai raspuns la tel
Asa ca caut din nou un papuc cu obloane,neaparat pe injectie si ieftin

4 Dec 2012, 16:01:
sus cu el

5 Dec 2012, 00:08:
up

5 Dec 2012, 10:36:
Nu are nimeni un papuc cu obloane?
Catalin83
Nimeni?

7 Dec 2012, 13:36:
up ofer 4000 ron
Catalin83
sus

11 Dec 2012, 22:00:
Un papuc gasesc si eu?haideti ca a venit zapada ,numai faceti treaba cu ele
Catalin83
Ofer 4500 lei pe un papuc drop side
Catalin83
SUSSSSSSSSSSSSSSS
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.