Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Clio RS 172
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
trickz
Se vinde masina descrisa pe acest topic: http://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-ren...lio-2-2-rs.html

PRET: 4500 negociabill AS IS:

* 146.000 km
* vopseaua este in starea specifica unei masini cu acesti km (bara fata este usor matuita de timp, capota are cateva puncte de la pietre + viteza)
* revizie facuta acum ~5.000 km, schimbat ulei + bujii. Revizia urmatoare implica uleiul si, depinde de stilul viitorului sofer, poate si discuri + placute.
* in interior, plasticul de la schimbatorul de viteze este rupt, boala lor.
* parbrizul este cel original. are semne de varsta. nu deranjaza si nu are fisuri prin el.

Masina are cateva imbunatatiri fata de stock, interior-exterior, dintre care:

* volan Megane 2 piele.
* trecere sistem audio Update List MP3 original Renault.
* boxe/tweetere Cabasse, originale Renault.
* duze c3.
* a fost efectuat un polish exterior/faruri.
* renovarea plasticelor/textilelor din interior.
* buza fata.
* becuri si startere xenon inlocuite (OEM).

PRET: 4500 Euro, negociabil.
CONTACT: 0723.605.743 - Horia

In bani mai multi se vand unele masini care sunt deja la al doilea, treilea motor, cu interior diferit sau rupte in dinti. Masina asta a fost iubita si intretinuta de toti posesorii. De asta o si vand, eu am alte proiecte si incep sa o neglijez.
trickz
Sus.

Masina nu se dezmembreaza si nu se desface. Multumesc.
romeo_id
O bijuterie de masina. Succes!
speedman
Superba masina!
Jantele alea ar da bine pe a mea, in caz ca te razgandesti da un semn.
Eu am investit in megane ul meu ceva bani (aproximativ 1800 e), iar acum daca ar fi sa il vand, banii pe care i as lua ar fi aceeasi cu a unui model stock fara imbunatatiri, de aceea te am si intrebat de un eventual schimb, nu mai pierdeai si banii investiti in jante.
Bafta!
p.s. evacuarea este cu 2 iesiri, ca la modele 2004+?
trickz
Multumesc!

Da, evacuarea a fost transformata replica 182, datorita unui moft de-al meu smile.gif)
trickz
SUS.
trickz
Sus.
Simy
te intereseaza si schimb?
trickz
Nu sunt interesat de schimburi. Multumesc.
trickz
Sus...
Spanky
Salut! Pierde ulei? in ultima poza se observa o balta sub ea,in dreptul baii de ulei
trickz
Salut. In cei ~16.000 km de cand este la mine nu a pierdut ulei, sau in niciun caz ceva de o astfel de magnitudine. Nu a scazut niciodata masiv nivelul, nu a cerut completare, etc.

La o astfel de pata, ar fi insemnat sa raman fara ulei destul de repede, ma gandesc eu... Nu stiu ce anume era, dar iti garantez ca nu este o pata de ulei scurs din masina asta.

Dar toate astea se pot verifica foarte usor la un control pe rampa, nu trebuie sa fie eu crezut pe cuvant.

trickz
Sus.
speedman
posibil apa de la sistemul de climatizare.... oricum fotografiile sunt de ceva vreme. Daca nu avea pata aia, te lasa omu fara masina! smile.gif
trickz
Pf.. asta e. Bag Photoshop pe urmatoarele, pun niste evazari de V6 si gata, am scapat de nebuna.

Edit: nebuna ca termen afectiv.
trickz
Sus cu masina.
trickz
Sus.
trickz
3500Eu pana pe 11. Dupa revine la vanzare la pretul normal.
trickz
Siii putem spune ca promotia a expirat.
tibitu
n-am inteles niciodata "promotiile" astea, daca n-o ia nimeni la 3500, de ce ar lua-o la 4500? Sau de ce nu ti-ar oferi 3500 din moment ce ai cerut atat la un moment dat? Nu te cert, dar nu inteleg smile.gif
trickz
Sus.
trickz
Sus...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.