Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Manere interioare Megane 2.1
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
soryngs
Salut,

Cum spune si titlul topicului, cumpar manere interioare stanga fata + dreapta fata. Manerele preferabil as dori sa fie SH.
Scopul achizitionarii lor este urmatorul: avand in vedere ca vopseaua lor standard este una de foarte proasta calitate le voi cumpara pentru a face ceva teste cu diverse tipuri de vopsea cu rezistenta mare la uzura si de o culoare identica sau foarte apropiata. Avand in vedere aceste lucruri nu imi doresc sa stau cu portierele demontate de-a lungul acestui proces.



Va multumesc anticipat pentru oferte!
Cu stima,


[attachmentid=1627848993]

9 Nov 2012, 09:57:
UP! Nimeni ?
Dominohunter
daca vrei manere bune necojite iti sugerez sa il cauti pe userul sagitarius.eu de la el am luat si is foarte multumit.daca le vrei gata cojite ti le trimit pe a mele si nu te costa nimic.numai transportul.


Stima
soryngs
QUOTE(Dominohunter @ 9 Nov 2012, 16:52)
daca vrei manere bune necojite iti sugerez sa il cauti pe userul sagitarius.eu de la el am luat si is foarte multumit.daca le vrei gata cojite ti le trimit pe a mele si nu te costa nimic.numai transportul.
Stima
*




Salut ! Cojitele ma intereseaza, vreau sa gasesc o vopsea potrivita deci implica teste, n-am de gand sa fac teste pe ale mele fiind montate smile.gif)


Pai spune-mi, cum rezolvam?

10 Nov 2012, 15:07:
Up! Aș vrea să rezolv până vine zăpada peste noi smile.gif)
soryngs
UP !
soryngs
UP !
soryngs
Multumesc utilizatorului Dominohunter care a avut amabilitatea de a ma ajuta cu partea exterioara a manerelor interioare pentru al meu megane 2.1. Dupa cum stiti, manerele interioare sunt formate din doua parti, partea exterioara si partea interioara, partea interioara fiind prinsa de portiere, demontarea lor fiind mai complicata si partea exterioara ce poate fi scoasa prin tragere fiind prinsa in cleme si scoaterea mufelor pentru actionarea electrica a geamului din partea pasagerului respectiv actionarea electrica a oglinzilor din partea soferului. In principiu am cam rezolvat-o desi mi-ar mai trebui si partea interioara a manerelor pentru a le vopsi cu totul. Va anunt daca si cand gasesc vopseaua potrivita.

Stima!
Sorin
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.