Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: A fost cineva la statia ITP: EXA ITP EUROSERVICE
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
Alexio
Buna ziua!

As dori sa stiu daca a fost cineva cu masina la ITP la EXA ITP EUROSERVICE, sunt pe undeva pe Nitu Vasile, intersectia Nitu Vasile-Brancoveanu.

M-ar interesa daca stie cineva cum este ITP-ul acolo? cat de intelegatori sunt si ei? Ridica masina pe lift sau au groapa?

Masina pe care trebuie sa o duc este ok, nu are gauri de rugina, au fost acoperite cu tabla din otel si prinsa cu popnituri, nu consuma ulei, nu scoate fum, are frana ok!



Multumesc! Eventual o persoana de contact mai "draguta" de acolo?
Maskatu
Daca masina e asa ok de ce nu te duci pur si simplu cu ea? Nu o sa iti dea nimeni o persoana de contact "draguta" pentru ca ar fi complice la comiterea unei ilegalitati.
tunderbird
Persoana "draguta" nu inseamna ca este dispusa sa faca "ilegalitati", ci pur si simplu cineva care sa nu caute aiurea "nod in papura", doar pentru a incasa in plus taxa de revenire, motivand ca respecta indicatiile pretioase ale RAR, nicio masina veche nu poate lua ITP, din prima.
Iulikk
Daca vii la mare, te duc eu la unii care verifica doar noxe si frane 04.gif .
b 45 bwy
am fost eu daca vrei suna-ma si vb
0726322375
ORIJINAL21
si va mai mirati de ce se intampla atatea accidente... "nu stii o persoana mai draguta" =)))
b 45 bwy
QUOTE(tunderbird @ 16 Nov 2012, 14:41)
Persoana "draguta" nu inseamna ca este dispusa sa faca "ilegalitati", ci pur si simplu cineva care sa nu caute aiurea "nod in papura", doar pentru a incasa in plus taxa de revenire, motivand ca respecta indicatiile pretioase ale RAR, nicio masina veche nu poate lua ITP, din prima.
*




La asta se referea
Inainte sa bage masina mea,au dat revenire unui logan din cauza noxelor,bagase benzina de la lukoil cica,la mine carb reglat pe bank=noxe bune(+benzina omv)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.